Prenajmeme admin. priestor so štyrmi kanceláriami balkónom, kuchynkou a toaletami v Bratislave Nové Mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 201 m²

Prenajmeme samostatný administratívny priestor v Bratislave Nové Mesto na Račianskej ulici. Nac

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 06.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Multifunkčný priestor na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný multifunkčný priestor (doteraz využívaný ako kancelárie), ktorý

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

272,800 € 2200 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: garážové státie pre 2 autá; širšie centrum - Račianska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Račianska | 25 m²

Ponúkame na predaj vnútorné parkovacie státie pre 2 AUTÁ v atraktívnej lokalite širšieho centra

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

59,000 € 2360 €/m²

Prenájom parkovacieho státia v projekte NIDO2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Trnavská cesta | 0 m²

Prenájom parkovacích státí v podzemnej garáži v projekte NIDO2 na Trnavskej ceste 43. Parkovaci

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 16.05.2024
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

120 €/mesiac

Sklady na prenájom v novostavbe o ploche 817 m2 , 970 m2, 1012 m2, 1800 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 817 m²

S 3-677 Na prenájom skladové priestory v modernej novopostavenej zateplenej skladovej hale o p

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný dom LIGHT park ponúka na prenájom jedinečné obchodné priestory

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 84 m²

Dom nábytku LIGHTPARK na Račianskej 90 ponúka na prenájom voľný obchodný priestor s výmerou 84m

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 183 m²

Dom nábytku LIGHTPARK na Račianskej 90 ponúka na prenájom voľný obchodný priestor s výmerou 183

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

**BEZ PROVÍZIE**PRENÁJOM SKLADU S PARKOVANÍM **

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor so strategickým umiestnením medzi VAJNORSKOU ul. a R

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDANÉ Unikátne bývanie na Kramároch: 4 izbový mezonet s predzáhradkou a garážou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ambrova | 139 m²

Objavte vlastný kúsok raja na pomedzí mesta a prírody! Predstavte si život, kde máte pulzujúce

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 24.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 2877 €/m²

Sklad na prenájom o ploche 121 m2 s malou kanceláriou a WC

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 121 m²

S 3-718 Na prenájom malý zateplený sklad v novostavbe. Celková plocha skladu je 121 m2. V skla

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok Ahoj Briežky pre náročných - s výnimočným výhľadom a stavebným povolením!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Ahoj Briežky | 939 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom A, Bratislava-Nové

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Parkovacie miesta na prenájom v stráženom areáli - Nová Rožňavská 134/A

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Nová Rožňavská | 13 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 až 20 parkovacích miest v Novom Meste v stráženom areáli na Novej Ro

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ahoj Briežky - 3 lukratívne pozemky pre 3 rodinné domy v Bratislave. Spolu aj samostatne.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Briežky | 3,070 m²

Projekt pre dvojgeneračné bývanie! Na kopci Ahoj Briežky, s výhľadom na Bratislavu, máme pripra

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 32 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5625 €/m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste Hľadáte priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

3,5 izbový byt vo výbornej lokalite pri OD Slimák v pôvodnom stave -ideálny na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

# Priestranný 3,5-izbový byt s veľkým potenciálom v Bratislave – Nové Mesto Hľadáte byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

PREDAJ: investičný pozemok s možnosťou budúcej výstavby, 2883 m2, BA - Ahoj Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Ahoj Briežky | 0 m²

EXLUZÍVNE vám ponúkame na predaj investičný pozemok s možnosťou budúcej výstavby s rozlohou 288

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Garáž po rekonštrukcii - Bratislava - Trojdomy (Nové Mesto)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Trojdomy | 16.22 m²

Na predaj samostatná garáž po rekonštrukcii na ulici Trojdomy v Novom Meste v Bratislave, s úži

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,900 € 1843 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Staršia administratívna Budova na predaj v priemyselnej zóne

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Stará Vajnorská | 1,214 m²

Ponúkam Vám na predaj 3-podlažnú budovu, ktorá sa nachádza na ulici Stará Vajnorská v mestskej

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Prenájom, 2,5 -izb. byt, NICE DIZAJN ENERGY, BA III – KOLOSEO,KUCHAJDA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 70 m²

ÚŽASNÝ, SLNEČNÝ, MODERNÝ BYT PRÁVE PRE VÁS Diamond Home Services ponúka na prenájom moderné

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom,VKUSNÉ/LAHODNÉ bývanie, 2-izb.byt,BA III- okolie Kuchajdy

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ rezidenčného projektu NIDO. Vaše nov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmeme skladovú halu v Bratislave na Magnetovej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 960 m²

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave Nové Mesto na Magnetovej ulici. Sklad sa nachádza v u

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.37 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)