IMPEREAL - Prenájom kancelárskych priestorov na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Vajnorská | 400 m²

IMPEREAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici VAJNORSKÁ 1

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

SRA | moderné administratívne priestory od 120 m², atraktívna lokalita, Tomášikova ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 120 m²

PONUKA:Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v budove La

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 21.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SRA | Stavebný pozemok s ÚR na výstavbu bytovky – 16BJ, 1608m2, Bratislava – Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,608 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o veľkosti 1608m2 s právoplatným územným rozhodnutím na výs

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 30.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

775,000 € 482 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Investičné pozemky v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nová Koziarka | 6,171 m²

Realitná kancelárie Bellasity Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemky s rozlohou 6171M2 v lolal

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

350 €/m2 350 €/m2

Priestor na prenájom so širokými možnosťami využitia - Trnavská cesta, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Trnavská cesta 23 | 270 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestor vhodný na podnikanie

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom v novostavbe o ploche 196 m2 so zázemím

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 196 m²

S 3-715 Na prenájom skladový priestor v zateplenej novostavbe o celkovej ploche 196 m2. Na prí

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,120 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 101 m2 so zázemím

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 101 m²

S 3-711 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 101 m2 . Priestor je kompletne zrekonš

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom o ploche 600 m2 so zázemím

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 600 m²

O 3-123 Na prenájom obchodný priestor o ploche 600 m2. V celej šírke priestoru je presklená st

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom so zázemím o ploche 111 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 111 m²

S 3-708 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 111 m2 . Priestor je kompletne zrekonš

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom so zázemím o ploche 1200 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 1,200 m²

S 3-707 Na prenájom sklad o celkovej ploche 1200 m2. Výška skladu je 4,8 metra. V prednej čast

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ: Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bardejovská | 395 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na Bardejovskej ulici v Bratislave.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,000 € 2506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, TOP lokalita !

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Plzenská | 65.21 m²

RK Mirus ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt po precíznej a nadštandardnej rekonštrukcii, s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 4447 €/m²

Dizajnový 1-izbový byt s balkónom a výhľadom na Malé Karpaty – Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 4-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 4-izbový (pôvodne

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

2 pozemky pri lese s krásnym výhľadom v lukratívnej časti Bratislava III - AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pinotová | 842 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj dva vedľa seba priestranné pozemoky s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

620,000 € 736 €/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT – BARTOŠKOVA – NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 40 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite – Bartoškova ulica Realitn

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRENÁJOM – parkovacie státie, Jaskový rad, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Jaskový rad | 10 m²

BHS Reality ponúka na prenájom parkovacie státia pri rodinnom dome na ulici Jaskový rad, mestsk

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

70 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj útulný 2-izbový byt, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

V príjemnej a tichej časti Nového Mesta ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,999 € 4300 €/m²

Na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom | Nobelova ulica – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.77 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dobre dispozične usporiadaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,999 € 3562 €/m²

Obchodný priestor 30 m2 + sklad 15 m2 + zázemie 18m2 - Nová Rožňavská 134/A, Bratislava 3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Nová Rožňavská | 63 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor k dispozícii od 31.1.2026. ŠPECIFIKÁCIA: • celková pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 45 m2 - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská | 45 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 3-podlažnej administratívnej budove, ktorá sa nach

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Kancelárske priestory 60 m2 - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská | 60 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie