Garážové státie Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v garáži v komplexe Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratisl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

26,500 € 2038 €/m²

ZÁHRADA na Pionierskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pionierska | 291 m²

Ponúkame na predaj pozemok - záhradu v osobnom vlastníctve o rozlohe 291 m2 - na Pionierskej ul

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

47,000 € 162 €/m²

Samostatná garáž, Pionierska, 22m2 zastavaná plocha

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Pionierskej ul. v Bratislava-Nové Mesto. Garáž o zastavanej pl

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

26,490 €

DIRECTREAL|2-izbový byt v novostavbe Nová Vajnorská, 450 m od Trnavského mýta, v susedstve zimný i futbalový štadión

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 58.06 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Nová Vajnorská. Na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitosť 🏡

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | BANM | 29 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

179,000 € 6172 €/m²

Hľadáme pre klienta halu/showroom v Bratislave -alebo na okraji

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 500 m²

Hľadáme pre klienta na prenájom halu v Bratislave (môže byť okraj BA, nie však mimo mesta). Pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v lokalite Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v lokalite Kramáre, ideálne na Rozvodnej ulici alebo v jej b

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDANÝ, Predaj tehlovej garzonky s lóggiou len 2min. pešo od Starého Mesta.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Belehradská | 17 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlovú garzonku na Belehradske ulice , Bratisl

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Na predaj Expo Koliba pod Kamzíkom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Nezadaná | 1,025 m²

[bVýnimočná investičná príležitosť – na predaj EXPO KOLIBA. Kúpu reštauračného a ubytovacieho

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,500,000 € 3415 €/m²

PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PRI NTC, NFŠ, PRÍKOPOVA ULICA, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Príkopova | 75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt pri NTC na Príkopov

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, MODERNÁ GARSÓNKA, 21M2, RAČIANSKA ULICA, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Račianska | 21 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka exkluzívne na prenájom modernú kompletne zariadenú garsónku

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

530 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

BOSEN | Príjemný 1-izbový byt s balkónom pri Vive

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34 m²

BYT: Byt má celkovú rozlohu 30 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

RODINNÝ DOM NA AMBROVEJ, BA III – NOVÉ MESTO, ID: 0437

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 245 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zás

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

885,000 € 3612 €/m²

člen NARKS

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DAHLEH- Na predaj Investičný objekt na podnikanie aj bývanie- Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 98 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj objekt, ktorý ponúka ideálnu kombináciu pre podnikanie a býv

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BROKER CONSULTING Ponúka na Prenájom garsónku pri Istropolise – výborná lokalita

Ponúkame na prenájom útulnú garsónku v skvelej lokalite pri Istropolise. Byt sa nachádza na 1.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,000 € 3770 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezidencia pre výnimočný život na úpätí Malých Karpát

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 361 m²

Rezidencia na úpätí Malých Karpát V tichej rezidenčnej zóne na úpätí Malých Karpát vznikla neh

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,490,000 € 6898 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárie 415 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (časť prízemia + celé 2. poschodie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 415 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame celé horné podlažie (2. posch

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,565 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie