Prenajmeme klimatizovanú kanceláriu s parkovacím miestom v Bratislave na Račianskej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 24.07 m²

Prenajmeme klimatizovanú kanceláriu v Bratislave na Račianskej ulici. Kancelária sa nachádza v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

356 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Prenajmeme skladový priestor v Bratislave na Račianskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 454 m²

Prenajmeme Skladovú halu v Bratislave Nové Mesto na Račianskej ulici. Nachádza sa v oplotenom a

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Budova s prevádzkou reštaurácie na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 200 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj tehlovú budovu s kompletne zariadeným obchodným priestorom, ktorý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

4-izbový byt s garážou a veľkou pivnicou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 151,7 m² (v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

560,000 € 3691 €/m²

Budova s prevádzkou reštaurácie na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštaurácia | Račianska | 200 m²

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Predaj zrekonštruovaný 3.izb byt na ulici Račianska - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Račianskej ulici

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

270,500 € 3607 €/m²

PREDAJ nebytového priestoru na viditeľnom mieste na Tomášikovej ul., stavba KOLOSEO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 175 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Variabilný nebytový priestor v projekte KOLOSEO – Tomášikova ul., Bratislav

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

306,250 € 1750 €/m²

Garážové státia III Veže, Bajkalska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Bajkalská | 13 m²

Na prenájom garážového státia v podzemnej garáži. Vchod číslo 6. Miesto je voľné ihneď LOKAL

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱2-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.66 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 91.72 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱1,5-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská 1/B | 48.57 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 2i byt s lodžiou, kobkou a parkovaním, Uhrova ulica, BA – Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Uhrova | 56.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na Uhrovej ulici v Bratislave, mest

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelárie na prenájom, 223 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 223 m²

Spoločnosť MATADOR Group ponúka na prenájom kancelárske priestory v novom administratívnom a te

Publikované: 23.04.2020 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Reprezentatívny admin. priestor na prenájom, 500 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 500 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor o celkovej rozlohe 500 m2. Nachádza s

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Kancelária na prenájom, 16 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 16.3 m²

Publikované: 03.07.2023 Aktualizované: 09.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

189.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom pri ceste o ploche 372 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 372 m²

O 3-125 Na prenájom obchodný priestor na Starej Vajnorskej. Nachádza sa pri hlavnej ceste. P

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 210 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 210 m²

S 3-725 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 210 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 202 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 202 m²

3-727 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 202,50 m2. Pozostáva zo skladu na prízem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,330 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 159 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 159 m²

S 3-726 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 159 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Na predaj Veľký 2 izbový byt s balkónom ul. Šuňavcová Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šuňavcova | 58 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom na ulici Š

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4569 €/m²

Na prenájom 2-izbový moderný byt v projekte Nido

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Byt má výmeru 50,81 + 8 m2 balkón a nachádza sa na 6./7 poschodí. Dispozícia bytu: Byt pozost

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Realdustry - ponúka samostatnú uzamykateľnú garáž na predaj.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Riazanská | 18 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž na predaj na Riazanskej / Varšavskej ulici v N

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

27,000 € 1500 €/m²

Rezidencia K Železnej Studienke | Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívny stavebný pozemok pod lesom so stavebným povolením na predaj - Bratislava Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 985 m²

Na predaj ponúkame lukratívny pozemok v tichom prostredí v mestskej časti Vinohrady, tesne pod

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie