BOSEN | Svetlý 1 izbový byt s balkónom - zariadený, 36,38 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Jána Stanislava | 32.91 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj sympatický presvetlený 1 izbový byt v mestskej časti Karlova V

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,000 € 5469 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 6 izbový rodinný dom s vinohradom, 889 m2, Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 889 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, technicky výborne riešený rodinný dom s vínnou pi

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

DVA OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM – KARLOVA VES – DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Nezadaná | 270 m²

Ponúkame na prenájom dva obchodné priestory na námestí Dlhé Diely v Karlovej Vsi. Nebytový pr

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM O ROZLOHE 550 m2 S VNÚTORNÝM BAZÉNOM A VEĽKOU TERASOU IBA 10 minút OD CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Staré Grunty | 550 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný, veľkometrážny rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokal

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

123,456 € 224 €/m²

METROPOLITAN │Slnečný tichý 5i rodinný dom s terasou

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Dlhé diely III | 140 m²

METROPOLITAN │Slnečný tichý 5i rodinný dom s terasou na prenájom Rodinný dom je časťou dvojdom

Publikované: 12.01.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Kolískova | 84 m²

METROPOLITAN │ Pekný 4-izbový byt s loggiou, Karlova Ves METROPOLITAN ponúka na prenájom zaria

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Karloveské rameno | 124 m²

METROPOLITAN | Priestranný 4i byt s terasou a parkovaním Slnečný 4-izbový byt situovaný na 5.

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj Ponúkame na prenájom slnečný

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 2i byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Karloveské rameno | 79 m²

METROPOLITAN │Priestranný 2i byt s balkónom v novostavbe Byt je situovaný na 2. (8) poschodí

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Jedinečný svetlý 2i byt v novostavbe na prenájom

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré grunty | 70 m²

METROPOLITAN I Jedinečný svetlý 2i byt s vírivkou na prenájom Byt sa nachádza na 3.poschodí(5

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt, Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Pribišova | 34 m²

Lokalita: Bratislava, Karlová Ves, Pribišová Izby: 1 Výmera: 34 m² Financie: 171999 € Interié

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

171,999 € 5059 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 765 m2 – STARÉ GRUNTY, BRATISLAVA IV – KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré Grunty | 765 m²

Exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúkame na predaj strategický investičný pozemok vo vyhľadávan

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

225 €/m2 225 €/m2

KRESÁNKOVA: NA PRENÁJOM 2 – i BYT s BALKÓNOM a PARKINGOM v NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

465,000 € 3720 €/m²

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Predaj stavebný pozemok pre bytový dom/rodinný dom Bratislava Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré grunty | 2,624 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Bratislava IV, časť Karlov

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Prenájom parkovacích miest – Majerníkova 1/B, Bratislava – Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Majerníkova 1B | 12 m²

Ponúkame na prenájom 3 parkovacie miesta nachádzajúce sa na ulici Majerníkova 1/B v mestskej ča

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

110 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

LEN 230.-€/ mesiac vrátane energií! Prenájom dvojkancelária 22m2, Pribišova ul., BA IV., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Pribišova | 22 m²

LEN 230.-€/ mesiac vrátane energií! Karin & Partners ponúka na prenájom dvojkanceláriu 22m2, Pr

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Byt v novostavbe pri lese, BA

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Mokrohájska cesta | 64 m²

Tento nádherný 2izb. byt s atypickým pôdorysom sa nachádza v novostavbe FOREST Park (Mokrohájsk

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP!!! ŠTÝLOVÝ, NOVÝ 1I APARTMÁN V NOVOSTAVBE V KARLOVEJ VSI - stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Hudecova | 26 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, ešte nepoužívaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Upresniť hľadanie