Predaj: KRČMIČKA v Starej Sásovej pri futbalovom štadióne

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | Na Zábave | 270 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulnú KRČMIČKU - POHOSTINSTVO, v strategicky výhodnej l

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

149,000 € 552 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE ! pozemok na predaj, 9.429 m2, Turecká

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | 9,429 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

159,000 € 17 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: ZRUBOVÁ chata, úžitková plocha 50 m, pozemok 368 m2, RYKYNČICE

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

Predaj: Slnečný Stavebný pozemok 1207 m2, Badín, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Hľadám klientovi 4 izb. byt, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kalinčiakova | 86 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - B

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 2558 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM - 2 bytové jednotky + garzónka + garáž - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

DVOJGENERAČNÝ DOM, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Medzibrod

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medzibrod

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta menší Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

155,000 €

člen NARKS

Kúpime 2izbový byt, Beskydská ul. 7,9,11, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Beskydská 9 | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2izbový byt na konkrétnej adrese Beskydská ul.č. 7, 9 alebo 11 v Ba

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 101 m2, prízemie: služby, obchod s výkladom, K1 - Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²

AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

Na predaj: budovu/pozemok v centre, Námestie Slobody, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

137,900 € 251 €/m²

člen NARKS

Prenájom: komerčný priestor 28 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 28 m²

AstonReal Vám ponúka v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8 na prenájom priestor o celko

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom: Kancelárske priestory 134 m2 v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 122 m²

AstonReal ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárske

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sásová | 40 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie