PREDAJ: DOM (CHALUPA) zastavaná plocha 135 m2 - Moštenica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

137,000 € 913 €/m²

člen NARKS

Predaj: zrekonštruovaný 3 izb byt/apartmán 64m2 Panoráma

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj domček / cha

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: 3 izbový apartmán DONOVALY - apart. dom ŠAFRÁN

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 68 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

170,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Záhrada, rozlohou 392 m2 nad Tulskou - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 392 m²

Astonreal ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti nad ul. Moskovskou v Banskej Bystric

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19,000 € 48 €/m²

člen NARKS

PREVÁDZKOVÝ priestor rozlohou 150 m2, na ul. Tr. SNP - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Trieda SNP | 150 m²

AstonReal ponúka na prenájom prevádzkový priestor o rozlohe 150 m2 na ul. Tr. SNP oproti bývalé

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hospodársky pozemok, TTP a les rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Investičný Stavebný pozemok 2464 m2, Badín, slepá ulica, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

209 €/m2 209 €/m2

člen NARKS

Mladý pár hľadá trojizbový byt v okolí Zvolena – Zvolen / Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 €

člen NARKS

Užite si dokonalý KOMFORT vo vlastnom súkromnom rezorte

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 440 m²

Predstavujeme Vám miesto, kde sa každodenný ruch mení na pokoj, súkromie a absolútny relax. Tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krupina

425,000 € 966 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ RODINNÝ DOM pre VEĽKÚ RODINU - CENTRUM BB - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: DVOJDOM - 2 domy, 3 byt. jednotky - Investičná ponuka

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sásová | 40 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 520m2, centrum BANSKEJ BYSTRICE, cena v RK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 185 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt z balkónom 65 m2, Valaská, okres Brezno

Reality Valaská

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Valaská, okres Brezno. Pôvodný stav umožní nové

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Valaská

70,000 € 1160 €/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 190.000€, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Cena ne

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²