Bez maklérov predám rozpravkovy dom v lokalite Kleňany ID 105017

Reality Kleňany

Rodinný dom | 120 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kleňany

90,509 € 338 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Mýtna ID 105885

Reality Mýtna

Lúka, pasienok | Mýtna | 3,000 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Mýtna

21,000 € 7 €/m²

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Dolné Strháre ID 105854

Reality Dolné Strháre

Rekreačný pozemok | Dolné Strháre | 6,325 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Strháre

75,900 € 12 €/m²

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Bzenica ID 105855

Reality Bzenica

Orná pôda | Bzenica | 1,604 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bzenica

8,020 € 5 €/m²

Bez maklérov predám úžasný pozemok v lokalite Hronský Beňadik ID 105430

Reality Hronský Beňadik

Iný stavebný pozemok | 720 m²

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

18,500 € 26 €/m²

Bez maklérov predám APARTMAN byt v lokalite Donovaly ID 105668

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 58 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3621 €/m²

Bez maklérov predám pozemok v lokalite Malé Straciny ID 105856

Reality Malé Straciny

Iný stavebný pozemok | Malé Straciny | 55,806 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Malé Straciny

66,967.2 € 1 €/m²

Bez maklérov predám obrovský pozemok v lokalite Pôtor ID 105789

Reality Pôtor

Iný stavebný pozemok | 61,641 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pôtor

180,000 € 3 €/m²

Bez maklérov predám Veľký SLNEČNÝ dom v lokalite Orovnica ID 105834

Reality Orovnica

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Orovnica

179,000 € 716 €/m²

Bez maklérov predám Veľký Slnečný dom v lokalite Močiar ID 105835

Reality Močiar

Rodinný dom | 330 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Močiar

69,000 € 209 €/m²

Bez maklérov predám Les pozemok v lokalite Hodejovec ID 105740

Reality Hodejovec

Lesná pôda | Hodejovec | 29,000 m²

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Hodejovec

26,100 € 1 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Donovaly ID 105571

Reality Donovaly

2 izbový byt | 49 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

153,000 € 3122 €/m²

Bez maklérov predám dom na lazoch, dom v lokalite Horné Hámre ID 105875

Reality Horné Hámre

Rodinný dom | U Pukov | 185 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Hámre

249,900 € 1351 €/m²

Bez maklérov predám Vlastný dom v lokalite Hontianske Nemce ID 105882

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce 196 | 240 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

168,000 € 700 €/m²

Hriňová – moderné bývanie v rezidencii MADONE

Reality Hriňová

4 izbový byt | Školská | 100 m²

Ponúkame na predaj byty v novopostavenej polyfunkčnej rezidencii Madone v meste Hriňová, s gara

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

Info v RK

Hriňová – moderné bývanie v rezidencii MADONE

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská | 70 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

Info v RK

Hriňová – moderné bývanie v rezidencii MADONE

Reality Hriňová

2 izbový byt | Školská | 50 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Hriňová

Info v RK

Luxusná víkendová chalupa v tichom prostredí v obci Tisovec

Reality Tisovec

Chata, drevenica, zrub | Hviezdoslavova | 81 m²

Na predaj luxusná zrubová drevostavba v tichom prostredí pri lese v okrajovej časti rázovitého

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tisovec

194,000 € 2395 €/m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok (trvalý trávnatý porast) v obci Dolná Strehová.

Reality Dolná Strehová

Lúka, pasienok | Dolná Strehová | 4,442 m²

Ponúkame Vám na predaj s výhradným zastúpením

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 10.10.2024
Pozemky na predaj Dolná Strehová

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom.

Reality Vyhne

Iný stavebný pozemok | Vyhne | 2,960 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Vyhne, okres Žiar nad Hronom. Pozemok vedený ako trval

Publikované: 14.06.2022 Aktualizované: 22.08.2022
Pozemky na predaj Vyhne

12,900 € 4 €/m²

člen NARKS

Tehlový dom s bohatou dispozíciou a veľkorysým pozemkom pre vašu rodinu

Reality Mýtna

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Mýtna s kompletnou občianskou vybavenosťou a

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

159,990 € 727 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA !Postavte si chalupu snov uprostred prírody

Reality Pliešovce

Rodinný dom | 120 m²

Slnečný pozemok na polosamote s pozostatkami starého domu so súpisným číslom – možnosť okamžite

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pliešovce

34,900 € 575 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Útulný domček v malebnej obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | 99 m²

Exkluzívne - bezstarostné bývanie v Divíne s prístupom k prírode Tento kompletne zrekonštruovan

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

129,000 € 1303 €/m²

člen NARKS

Nová usadlosť s 7,2ha pozemkom na polosamote blízko obce Klenovec

Reality Klenovec

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektmi a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec. P

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klenovec

465,000 € 2120 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie