Banská Bystrica, Uhlisko, Centrum 3 izbový tehlový byt

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový tehlový byt, Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ lukratívnych kancelárskych priestorov od 48 m² v historickej budove Porges Palota, v centre Banskej Bystrice, na Hornej 65A

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 48 m²

Ponúkame na PREDAJ nebytové priestory (NPr. 15), vhodné ako kancelárie alebo prevádzkarne služi

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

120,575 € 2512 €/m²

Prenájom obchodných priestorov v Brezne

Reality Brezno

Obchodné priestory | Štvrť Ladislava Novomeského | 200 m²

V atraktívnej časti mesta Brezna na ulici Ladislava Novomestského dáme do prenájmu priestory pr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Spevnená plocha NA PRENÁJOM - 1500m2 a 2300m2 alebo 4300 m2

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Zvolenská cesta | 4,300 m²

🏗️ Prenájom oplotenej spevnenej plochy – Banská Bystrica (pri Zvolenskej ceste) REALITY MARKET

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov v centre B.B. – ČSA 24

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Československej armády | 19.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v obchodno-administratívnej budove na ulici Českoslo

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ lukratívnych kancelárskych priestorov 63 m² (3.posch) v centre Banskej Bystrice, v historickom objekte Porges Palota, na Hornej 65A

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 63 m²

Ponúkame na PREDAJ lukratívne kancelárske priestory (Npr. 17) vhodné aj na prevádzkovanie služi

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

158,350 € 2513 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM – Obchodný priestor v centre B. Bystrica, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná 47 | 33 m²

PRENÁJOM – Obchodný priestor v historickej budove, centrum Banská Bystrica, Dolná ulica 47 Pon

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

685 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Kancelárie na Sládkovičovej ulici časť Kremnička

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 21 m²

Realitná kancelária Reality Market s.r.o. ponúka do nájmu kancelárie na Sládkovičovej ulici čas

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Cena v texte -Predaj budovy a pozemku - Zvolen komerčná zóna

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Môťovská cesta | 10,305 m²

Pozemok tvoria rovinaté parcely s celkovou rozlohou 10 305 m2 1.) parcela má rozlohu 151 m2 ( c

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

Rodinný dom Banská Bystrica, Selce

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Selčianska cesta | 148 m²

Banská Bystrica, Selce - ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý bol postavený z pórobetónových k

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

280,000 € 1892 €/m²

Stavebný pozemok Špania Dolina 3617 m2 s územným rozhodnutím

Reality Špania Dolina

Pozemok pre rodinné domy | Špania Dolina | 3,617 m²

Ponúkame stavebný pozemok na Španej Doline o výmere 3617 m2. Pozemok je v ochrannom pásme a je

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Špania Dolina

144,680 € 40 €/m²

Komfort priamo v centre – NÁJOM – Kancelársky priestor od 7,50 € za m2 +DPH

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 462 m²

Dolná, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica Hľadáte príjemný priestor pre svoju kanceláriu, k

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Hospodárska budova prenájom

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Iliáš | 126 m²

🏠 Prenájom hospodárskej budovy – Banská Bystrica, časť Iliaš Reality Market Vám ponúka na pren

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Reality Market - Rainbow Center - areál budúcnosti

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 50,900 m²

Predstavujeme Vám areál s rozlohou 50.900m2 so strategickou lokalitou na okraji mesta Banská By

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Na predaj: Nebytový priestor 85 m² Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nad plážou | 85.04 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na predaj

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

204,100 € 2400 €/m²

Znížená cena. Predaj rodinného domu a komplex budov v Lučenci časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 927 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom budovy ako garáže a budovy na podnikanie v Lučenci časť Opat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

155,000 € 167 €/m²

Predaj,4-izb.byt v meste Poltár - Fučíkova ulica

Reality Poltár

4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²

Predaj 4-izbového bytu s balkónom v meste Poltár – Fučíkova ulica Ponúkame na predaj priestran

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

77,500 € 891 €/m²

Ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v blízkosti Hotel Zerrenpach Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 120 m²

PROXAM reality ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v blízkosti Hotel Zerrenpach Látky.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

75,000 € 625 €/m²

ROVINATÝ POZEMOK S POTÔČIKOM PRE VÝSTAVBU REKREAČNEJ CHATY/RODINNÉHO DOMU

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Obrancov mieru | 1,738 m²

B10 Vám ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok v krásnej a tichej lokalite Banskej Štiavnice

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

80,000 € 46 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Hradište ID 105790

Reality Hradište

Rekreačný pozemok | 14,478 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Hradište

135,000 € 9 €/m²

Bez maklérov predám slnečný dom v lokalite Horná Lehota ID 105813

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Krpáčovo | 160 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

330,000 € 2063 €/m²

Bez maklérov predám V krásnom prostredí pozemok v lokalite Zvolenská Slatina ID 105692

Reality Zvolenská Slatina

Lúka, pasienok | 7,871 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

18,890.4 € 2 €/m²

Bez maklérov predám slnečný-stavebný pozemok v lokalite Banská Bystrica ID 104281

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

101,400 € 169 €/m²

Bez maklérov predám obrovský byt v lokalite Hriňová ID 105610

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská 1572 | 78 m²

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Hriňová

140,000 € 1795 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie