Predaj priestranného 2-izbového bytu

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 57 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou takmer 57 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáva

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 3772 €/m²

Skvelá cena- 4-izbový byt v Sliači na predaj

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Hľadáte priestranný byt v pokojnej lokalite s potenciálom vytvoriť si bývanie presne podľa vlas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sliač

193,000 € 2325 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s potenciálom – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Kukučínova | 50.43 m²

Hľadáte praktický a útulný byt v pokojnej lokalite Fiľakova za výhodnú cenu? Tento 2-izbový by

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,000 € 1071 €/m²

2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač

Reality Sliač

2 izbový byt | Rybárska | 58 m²

JMB Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na Rybárskej ulici v meste Sliač. Orientác

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sliač

179,000 € 3086 €/m²

Veľmi pekný rodinný dom vo Filipove

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

DÍON reality Vám ponúka rodinný dom obklopený krásnou prírodou, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Beňuš

260,000 € 1215 €/m²

Útulná chata Látky-Prašivá

Reality Látky

Chata, drevenica, zrub | 62 m²

Taká obyčajná chata pre 8-10 ľudí, kde môžete celý víkend chodiť v teplákoch a nemyslieť na nič

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

80,000 € 1290 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj Budova v centre obce Kokava nad Rimavicou – Námestie 1. mája 33

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | Námestie 1. mája | 265 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj podiel na nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza v centre obce

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

55,000 € 208 €/m²

Predaj Usadlosť, 145100 m2, Zemiansky Vrbovok, Okres Krupina

Reality Zemiansky Vrbovok

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 145,100 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj usadlosť na samote s rozsiahlou výmerou pozemku: • Lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Zemiansky Vrbovok

569,000 € 4 €/m²

Reality Zemiansky Vrbovok

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 500 m²

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Zemiansky Vrbovok

569,000 € 1138 €/m²

Predaj polyfunkčná budova, Nová Baňa - Bernolákova ul.

Reality Nová Baňa

Polyfunkčný objekt | Bernolákova | 239.88 m²

Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v historickom centre Novej Bane

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Nová Baňa

Info v RK

Reality Kokava nad Rimavicou

Administratívny objekt | Námestie 1. mája | 265 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Kokava nad Rimavicou

55,000 € 208 €/m²

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

135,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

SVOBODA & WILLIAMS | 111343 | Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom na rozľahlom pozemku

Reality Lutila

Rodinný dom | 115 m²

Priestranný dom v pokojnej dedinke Lutila pri Žiari nad Hronom. Dom stojí na rozľahlom pozemku

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Lutila

305,000 € 2652 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110950 | Moderný 2-izbový apartmán s predzáhradkou v srdci Nízkych Tatier

Reality Bystrá

2 izbový byt | 75 m²

Moderný 2-izbový apartmán s predzáhradkou a pivnicou sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

301,500 € 4020 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111677 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46.46 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt s balkónom. Projekt pozo

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 109159 | Stavebný pozemok na predaj s výmerou takmer 29 árov

Reality Orovnica

Iný stavebný pozemok | 2,861 m²

Stavebný pozemok na predaj s výmerou takmer 29 árov sa nachádza v pokojnej časti obce Orovnica

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Pozemky na predaj Orovnica

21 €/m2 21 €/m2

SVOBODA & WILLIAMS | 110444 | Pozemok s platným stavebným povolením a celkovou výmerou 10 535 m²

Reality Jasenie

Iný stavebný pozemok | 10,535 m²

Ponúkame na predaj pozemok s platným stavebným povolením a celkovou výmerou 10 535 m², situovan

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Jasenie

210,000 € 20 €/m²

SVOPBODA & WILLIAMS | 111678 | 2-izbový byt s balkónom v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

2 izbový byt | 64.47 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách sa nachádza tento 2-izbový byt s bal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | Štýlový mezonet v prestížnom projekte s wellnessom a športovým zázemím v Nízkych Tatrách

Reality Bystrá

1 izbový byt | 58 m²

Mezonetový 1-izbový apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v p

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

254,300 € 4384 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111683 | 3-izbový byt s terasou v komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 79.23 m²

V komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách vám ponúkame tento 3-izbový byt s terasou.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 111684 | 3-izbový byt s terasou v novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách

Reality Donovaly

3 izbový byt | 65.18 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch pri Nízkych Tatrách je situovaný tento 3-izbový byt s te

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 110947 | Kompletne zariadený apartmán s balkónom v prestížnom rezorte Nízkych Tatier

Reality Bystrá

1 izbový byt | 42 m²

Kompletne zariadený apartmán v nadštandardnom vyhotovení s balkónom v srdci Nízkych Tatier, v n

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bystrá

201,000 € 4786 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111676 | 2-izbový byt v v novom komornom projekte v Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | 61.5 m²

V novom komornom projekte v Donovaloch je situovaný tento 2-izbový byt. Projekt pozostáva z päť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Donovaly

Info v RK

Banská Bystrica, Uhlisko, Centrum 3 izbový tehlový byt

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový tehlový byt, Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie