Predaj domu v obci Hronec

Reality Hronec

Rodinný dom | Hronská | 280 m²

Hľadáte chalupu, kde si po ťažkom pracovnom týždni môžete oddýchnuť? Alebo sa chcete cítiť ako

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hronec

179,000 € 639 €/m²

Predaj 3 izbový dom v obci Hodruša Hámre.

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame 3 izbový dom vo vyhľadávanej lokalite Hodruša Hám

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

159,000 € 1082 €/m²

Ponúkame na prenájom sklad 900 m2 + administratíva 400 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Partizánska cesta | 1,300 m²

ID-500247-26BB Hľadáte ideálne zázemie pre logistiku, skladovanie alebo podnikanie? Ponúkame ro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom skladovo-administratívny objekt Banská Bystrica / Zvolen

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Vlkanovská | 330 m²

ID-500287-25BB Ponúkame na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt v Banskej Bystrici -

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Vlkanová

Info v RK

Na prenájom kancelária 23 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 23 m²

ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Rozloha 23 m2. Kan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

253 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária a sklady Banská Bystrica, Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 37 m²

ID-500208-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v administratívnej budove

Publikované: 14.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom 30 m2 priestor s vodou centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Bakossova | 30 m²

ID-500207-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica, Bakossova

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj pozemku Horné Plachtince okres Veľký Krtíš

Reality Horné Plachtince

Rekreačný pozemok | Horné Plachtince | 872 m²

V TeEq Reality ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok – orná pôda o výmere 872 m2, ktorý

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Horné Plachtince

32,500 € 37 €/m²

Na prenájom prízemie 30 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

ID-500206-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor na prízemí administratívnej budovy v Bans

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj historický objekt centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Horná | 468 m²

ID-500219-12BB Ponúkame na predaj objekt v historickom centre Banská Bystrica. Objekt sa nácha

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Objekty na predaj Banská Bystrica

720,000 € 1538 €/m²

Na prenájom sklad 180 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 180 m²

ID-500277-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor v Banskej Bystrici. Rozloha skladu: 180

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom – pozemok Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Orná pôda | nezadaná | 6,880 m²

P50002 - 24ZP TeEq reality ponúka na prenájom rovinatý pozemok – trvale trávnatý porast o rozl

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na prenájom Hliník nad Hronom

0.28 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj chatky v obci Lutila.

Reality Lutila

Chata, drevenica, zrub | Lesná | 54 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame chatku v obci Lutila iba 2 km od mesta Žiar nad H

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Lutila

33,000 € 611 €/m²

Predaj záhrady v obci Janova Lehota, časť záhradky.

Reality Janova Lehota

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 400 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame predaj záhrady cca 400m2 s možnosťou pripojenia na vodu a ele

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Janova Lehota

17,500 € 44 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj historickej budovy s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Historický objekt | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

479,000 € 1916 €/m²

Predaj domu v obci Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 58 m²

V TeEq Reality Vám v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom o výmere 66m2, postaven

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

66,000 € 1138 €/m²

Na prenájom obchodný priestor 100 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nám. Š. Moysesa | 100 m²

ID-500301-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo v historickom centre mesta Banská

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,270 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Dopyt na prenájom 2- 3 izbový byt Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 60 m²

V Banskej Bystrici súrne hľadáme prenájom dvojizbového alebo trojizbového bytu ( dve samostatné

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Hľadáme pre konkrétneho klienta dom v okolí Banská Bystrica 10km

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Banská Bystrica | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom vo vzdialenosti 10 km od Banskej Bystrice a Zvolena

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom hala 680 m2 vo Zvolene

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 600 m²

ID-500226-26BB Ponúkame na prenájom priemyselnú halu vo Zvolene - priemyselná časť Lieskovská

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na prenájom Zvolen

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Predaj priestranný rodinný dom Detva - časť Piešť II.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť II | 290 m²

Exkluzívne v TeEq Reality ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v Detve – časť Piešť II Po

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Detva

199,900 € 689 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelárie centrum Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | V. P. Tótha | 20 m²

ID-500269-27BB Ponúkame na prenájom priestory v administratívnej budove v centre mesta Zvolen.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23052)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie