Priestor na Hlavnom námestí - NA PRENÁJOM

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Hlavné námestie | 108.4 m²

ID:140-26-ANOE Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestor vhodný na kancelárske priestory ale

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM FIĽAKOVO-BISKUPICKÁ - NA PREDAJ

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Biskupická | 236 m²

ID:196-12-ANOE Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame zateplený, poschodový rodinný dom s

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

125,000 € 530 €/m²

Pozemok v Čiernom Balogu na predaj ID: 073-14-STK

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | . | 2,196 m²

ID: 073-14-STK Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa v krásnom prostredí prírody v blízkost

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

32 €/m2 32 €/m2

Pozemky 2536m2, 5974m2 Pliešovce, Zvolen

Reality Pliešovce

Orná pôda | Pliešovce | 2,536 m²

095-14-VLPE Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj krásne rovinaté slnečné pozemky

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

33,000 € 13 €/m²

Výhodná ponuka, záhrada 320 m2, Riečka, Banská Bystrica

Reality Riečka

Záhrada | Riečka | 320 m²

009-14-BEBRa Ponúkame Vám na predaj záhradný pozemok v záhradkárskej osade Riečka, v tesnej bl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Riečka

10,000 € 31 €/m²

Stavebný pozemok 774 m2, Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 774 m²

036-14-VLPa EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pekný pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v cent

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Detva

61,000 € 79 €/m²

Stavebný POZEMOK ...1142 m2...Horné Hámre (170-14-DARE)

Reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,142 m²

ID 170-14-DARE Príjemná a pokojná lokalita na bývanie s priamym kontaktom s prírodou. Ticho...d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

Predaj rodinný dom - Hronský Beňadik 114-12-MIJKa

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | 0 m²

🏡 NA PREDAJ: ČIASTOČNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM Hronský Beňadik – okres Žarnovica Ponúkame

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

1 €

NOVÁ CENA-Rodinný dom s ideálnym pozemkom na predaj a na výmenu

Reality Čakanovce

Rodinný dom | Čakanovce | 160 m²

ID:205-12-VETOE Videooprezentácia TU: youtube.com/watch?v=Wit8cYS2kZw Vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čakanovce

65,000 € 406 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársky priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T. G. Masaryka | 66.3 m²

ID:042-26-VETO3 Ponúkame Vám zo zníženou cenou na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestory n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

369 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 1476 m², Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

005-14-SASO Na predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha - 1476 m² • šírka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

243,540 €

Na predaj stavebný pozemok 4726 m², Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

006-14-SASO Predaj stavebný pozemok v meste Hriňová ROZLOHA: • rozloha – 4726 m² • šírka poze

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

732,530 €

Súrne hľadáme 2-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 2-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Súrne hľadáme 3-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 3-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Súrne hľadáme 1-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 1-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

3i rodinný dom (chalupa) v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 98 m²

IMG real ponúka na predaj 3i rodinný dom (chalupu) v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné Hámre.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

150,000 € 1531 €/m²

Súrne hľadáme 4-izbový byt pre konkrétneho klienta!

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Máte na predaj 4-izbový byt vo Zvolene alebo okolí? Pre nášho overeného klienta aktívne hľadám

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena na vyžiadanie

Predaj 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.7 m²

XEMAR (marian.muran@xemar.sk alebo 0908 754 585), ponúka na predaj 3-izb. v Banskej Bystrici v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,000 € 2697 €/m²

AB ESTATE / Investičný dom v Nízkych Tatrách | 840 m² | bez investícií + Investičný potenciál

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

* AB Estate | INVESTIČNÝ DOM v srdci prírody – Filipovo (Nízke Tatry) Hľadáte nehnuteľnosť, kto

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Beňuš

260,000 € 1215 €/m²

*RFReality* 2 izb. zariadený byt v novostavbe - Pršianska terasa

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bronzová | 66 m²

*RFReality* ponúka na prenájom 2 izb. byt v novostavbe - Pršianska terasa. Byt o výmere 66 m2 s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1KK byt na prenájom - Brezno štvrť Kasárne

Reality Brezno

1 izbový byt | štvrť Kasárne | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1KK byt o rozlohe 36,8 m2 s balkónom (4,8 m2), parkovacím miestom (12 m2)

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

480 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA / 1i byt BB / Blízke CENTRUM / ZARIADENIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Hurbanova | 28 m²

NOVOSTAVBA, NOVÁ REKONŠTRUKCIA S VYBAVENÍM A ZARIADENÍM Ponúkame na prenájom NOVOSTAVBA (kolau

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Predaj domu s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

479,000 € 1916 €/m²

Predaj 3 izbový byt, ul. Štúrova, Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Štúrova | 72 m²

ZNÍŽENÁ CENA. V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame 3 izbový byt na ul. Štúrovej, Žiar

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

128,000 € 1778 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23052)
Upresniť hľadanie