Na prenájom priestor 27 m2 s vodou na služby centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 24 m²

ID-50092-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica. Rozloha pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

280 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad 350 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 350 m²

ID-500279-27BB Ponúkame na prenájom priestor na sklad v Banskej Bystrici. Rozloha priestoru: 3

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Hronská Dúbrava

Reality Žiar nad Hronom

Prevádzkový areál | Hronská Dúbrava | 1,900 m²

ID-500159-27BBb Ponúkame na prenájom komerčné priestory, len 4 km na výjazd na diaľnicu. Jedná

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 27.11.2025
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Na prenájom samostatný priemyselný areál Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Zvolenská cesta | 1,000 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom samostatný oplotený skladový objekt s kanceláriami. Nachád

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta | 2,000 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj bytu v Banskej Bystrici centrum.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tajovského | 116 m²

REZERVOVANÝ. EXKLUZÍVNE !!! V TeEq Reality ponúkame v zastúpení majiteľa na predaj luxusný, pr

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

435,000 € 3750 €/m²

Na prenájom sklad 285 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Partizánska cesta | 285 m²

ID-500299-27BB Ponúkame na prenájom výrobno-skladovú halu v Banskej Bystrici. Rozloha haly: 2

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodný priestor 100 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 100 m²

ID-500293-25BB TOP lokalita v centre mesta – obchodný priestor na pešej zóne Ponúkame na pren

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom 10 kancelárií + sklad Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska cesta | 400 m²

ID-500201-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt v Banskej Bystrici - časť Partizánska ce

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom Žiar nad Hronom – hala v priemyselnej zóne

Reality Žiar nad Hronom

Priestor pre sklad | nezadaná | 779 m²

P50003-27ZP Skvelá ponuka pre Vaše podnikanie. Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej zóne

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

1,168.5 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj domu v obci Hronec

Reality Hronec

Rodinný dom | Hronská | 280 m²

Hľadáte chalupu, kde si po ťažkom pracovnom týždni môžete oddýchnuť? Alebo sa chcete cítiť ako

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hronec

179,000 € 639 €/m²

Predaj 2 izbový prerobený byt v centre Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

119,900 € 1738 €/m²

Na prenájom skladovo-kancelársky priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

ID-500260-26BB Ponúkame na prenájom prízemný obchodno-skladový priestor na Zvolenskej ceste v B

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom dve kancelárie centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárie sa nachád

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

305 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom skladovo-obchodný priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodno-skladový priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj slnečného 4 izbového bytu v meste Žarnovica ul. F.Kráľa

Reality Žarnovica

4 izbový byt | Fraňa Kráľa | 82 m²

P500092-114-LOS V TeEq Reality Vám ponúkame na predaj 4 izbový slnečný byt v meste Žarnovica, u

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Žarnovica

135,000 € 1646 €/m²

Na prenájom 300 m2 reprezentatívne kancelárske priestory Banská Bystrica centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 300 m²

P50031-26BB Ponúkame na prenájom krásne nadštandardne zrekonštruované kancelárske priestory v

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

2,490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 72 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kyjevské námestie | 72 m²

ID-500249-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom objekte v Banskej Bystrici

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 2 izbového bytu Zvolen centrum.

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 72.78 m²

EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj priestranný, dvojizbový byt v centre Zvolena, na Lihoveckého

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Zvolen

164,900 € 2266 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom výrobno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | Zvolenská cesta | 1,800 m²

ID: 500254-26BB Hľadáte priestranný sklad s kanceláriami v strategickej lokalite? Tento samost

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelária 16 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 16 m²

ID-500242-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici - priamo pri Zvol

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom 3-kancelária Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 53 m²

ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom 3-kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Ide o 3 kancelá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

567 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23052)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie