POZEMOK s prekrásnymi výhľadmi...Vyhne (057-14-DAR)

Reality Vyhne

Orná pôda | 22,976 m²

ID 057-14-DAR Vôňa lesa, zurčiaci Ostružliansky potok, kľud...malebné miesto na relax v južnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

190,000 € 8 €/m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt Zvolen, ul. Pribinova

Reality Zvolen

2 izbový byt | Pribinova | 0 m²

024-112-IRBIE Exkluzívne na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 51 m². V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

117,700 €

3 izbový byt, Banská Bystrica, terasa, vírivka, parkovaníe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 86 m²

002-113-IRBIa ✨Výnimočná ponuka! Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou, vírivkou a komp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Rodinný dom v obci Veľký Blh, v časti Nové Brádno

Reality Veľký Blh

Rodinný dom | Veľký Blh | 200 m²

011-112-SASO Na predaj rodinný dom v obci Veľký Blh, v časti Nové Brádno, blízko mesta Rimavs

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Blh

124,000 € 620 €/m²

Na predaj pozemok – orná pôda v Hriňová – časť Slanec

Reality Hriňová

Orná pôda | 1,097 m²

016-14-IRBIa Ponúkame na predaj veľmi zaujímavý pozemok vedený ako orná pôda, ktorý je vhodný

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

7,490 € 7 €/m²

Rovinaté pozemky Sása, Zvolen

Reality Sása

Orná pôda | Bzovská Lehôtka | 2,520 m²

076-14-VLPE Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj pozemky medzi obcami Sása, Bzovs

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sása

17,100 € 7 €/m²

Pozemok na samote, Michalková, Zvolen

Reality Michalková

Rekreačný pozemok | Michalková | 2,925 m²

051-14-VLP EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok v obci Michalková nachádzajúcej sa v čarovnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michalková

50,000 € 17 €/m²

REZERVOVANÉ 1-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 0 m²

039-111-BEBR REZERVOVANÉ Na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt, pripravený na real

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,700 €

Pozemok 1309 m2, Slovenská Ľupča

Reality Slovenská Ľupča

Orná pôda | Slovenská Ľupča | 1,309 m²

0014-14-BEBR Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v katastrálnom území Slovenskej Ľupče. Poze

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slovenská Ľupča

15,000 € 11 €/m²

Dopyt - kúpa - rodinný dom bungalov, Banská bystrica - okolie

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

006-BEBR Hľadám pre konkrétnu klientku rodinný dom, najlepšie bungalov, v okolí Banskej Bystri

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Dopyt - Kúpa - rodinný dom, chata Banská Bystrica a okolie

Pre konkrétneho klienta hľadám menší rodinný domček, staršiu chalúpku, alebo obývateľnú chatu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa

Cena dohodou

Pozemok na predaj – Železná Breznica (časť Huta)

Reality Železná Breznica

Pozemok pre rodinné domy | Železná Breznica | 1,121 m²

014-14-IRBIa Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Železná Breznica, časť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Železná Breznica

45,000 € 40 €/m²

Chata so stavebným pozemkom, Sebedín

Reality Sebedín-Bečov

Pozemok pre rodinné domy | Sebedin | 768 m²

006-14-IRBIa Na predajChata so stavebným pozemkom a múrmi pôvodného domu v obci Sebedín – poko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sebedín-Bečov

73,000 € 95 €/m²

Rekreačná nehnuteľnosť – Sebechleby, Mladá Hora

Reality Sebechleby

Chalupa, rekreačný domček | Mladá Hora | 0 m²

008-110-IRBIa Ponúkame na predaj tradičný vinohradnícky dom s dvoma samostatnými vínnymi pivni

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

65,000 €

Prenájom, kadernícky salón, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná | 50 m²

001-25-IRBIa Realitná kancelária BeMi Vám ponúka na prenájom miesto v plne vybavenom a funkčno

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Pozemok 1 426 m², Kováčová

Reality Kováčová

Orná pôda | Kováčová | 1,426 m²

003-14-IRBIa Ponúkame na predaj pozemok vedený ako trvalý trávnatý porast v atraktívnej a poko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

89,560 € 63 €/m²

Chatka so záhradou NA PREDAJ-Poltár

Reality Poltár

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

ID:219-13-VETO Ponúkame Vám v zastúpení majiteľa, murovanú záhradnú chatu s peknou, udržiavanou

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poltár

16,000 € 1000 €/m²

Útulný 3.izbový byt na predaj-Fiľakovo

Reality Fiľakovo

3 izbový byt | Farská Lúka | 67.53 m²

ID:215-113-VETOE VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=jsgzMTS4Tjw 3D OBHLIADK

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

63,000 € 933 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Lučenec | 19 m²

ID:203-26-VETOE Ponúkame v zastúpení majiteľa obchodný priestor v centre mesta Lučenec. Má podl

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA- ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM, ŠÁVOĽ okr. Lučenec

Reality Šávoľ

Rodinný dom | 296 m²

ID:005-12-VETOa VIDEO na :youtu.be/XCpYtrKwv38 (vložte prosím link do prehlidača) V príjemnej o

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

45,000 € 152 €/m²

Obchodný/prevádzkový priestor na prenájom - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:225-26-VETO V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom obchodno- prevádzkové priestory na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

431 €/mesiac

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

232-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestory na ulici T.G.Masaryka.v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

246 €/mesiac

Priestor na Hlavnom námestí - NA PRENÁJOM

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Hlavné námestie | 108.4 m²

ID:140-26-ANOE Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestor vhodný na kancelárske priestory ale

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM FIĽAKOVO-BISKUPICKÁ - NA PREDAJ

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Biskupická | 236 m²

ID:196-12-ANOE Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame zateplený, poschodový rodinný dom s

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

125,000 € 530 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie