Investičná príležitosť v srdci Sklených Tepliciach

Reality Sklené Teplice

Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²

Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sklené Teplice

Cena dohodou

Orná pôda 291 m2, Hriňová

Reality Hriňová

Záhrada | 291 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 291 m² v podiele 1/1, situovanú v katastrálnom území mest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

3,000 € 10 €/m²

Hala 222m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 222 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 222m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Reality Mýtna

Apartmánový dom | Mýtna | 155 m²

Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Ne

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Mýtna

169,000 € 1090 €/m²

Hala 2500m2 nezateplená na prenájom

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | - | 2,500 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica. Plocha: úžitková 2500m2. Cena 2 €/m2/mesiac. Po

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Budova pre obchod a služby v centre Zvolena

Reality Zvolen

Obchodné priestory | - | 355 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: podlahová plocha 355m2 zastavaná 395m2

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

850,000 € 2394 €/m²

Chata v lese

Reality Detvianska Huta

Chalupa, rekreačný domček | Štoliansko | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj chata, drevenica, zrub Detvianska Huta, Štoliansko. Plocha: úžitková 65m

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detvianska Huta

50,000 € 769 €/m²

Sklad 540m2 Zlatý potok

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 540 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Lieskovská cesta. Plocha: úžitková 540m2.Stav objektu: p

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok Donovaly 5226m2

Reality Donovaly

Rekreačný pozemok | - | 5,226 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky Donovaly. Plocha: pozemku 5226m2. Cena 29 €/m2. Pozemok sa nachá

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

29 €/m2 29 €/m2

Hala 296m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 296 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 296m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | byt, balkón, garáž, dielňa

Reality Podkonice

4 izbový byt | - | 82 m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | 82 m², balkón, garáž a priestor, spolu až 137m2. Len 15 km o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podkonice

124,998 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | - | 379 m²

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE POZEMOK + ELEKTRINA + REÁLNY POTENCIÁL NA CELOROČNÉ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

34,997 € 92 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 2i apartmán 41 m2+balkón; Mistríky-Donovaly; 142.500 €

Reality Donovaly

2 izbový byt | Mistríky | 44 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán (v liste vlastníctva evidovaný

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

142,500 € 3239 €/m²

PREDAJ: rodinný dom Rakytovce, pozemok 698 m2, cena 443.000 €

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Brestová | 97 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta predáva krásny nízkoenergetický rodinný dom - bungalov v obci Raky

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

443,000 € 4567 €/m²

Apartmánový dom Tále - investičný projekt v obci Bystrá

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 1,074 m²

https://nehnutelnosti.eqreal.sk/nehnutelnost/11541476-parkovacie-miesta-v-centre-mesta-kosice h

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bystrá

Cena dohodou

Vínny domček – oáza pokoja pod lesom s výhľadom

Reality Vinica

Chalupa, rekreačný domček | Vinica | 42 m²

Hypo Consulting Reality ponúka na predaj Vínny domček, kde sa zastavil čas – oáza pokoja pod le

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinica

39,900 € 950 €/m²

NOVOSTAVBA - predaj - 2 izb. byt, Bzovík - Krupina

Reality Bzovík

2 izbový byt | - | 55.65 m²

MODERNÉ BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJETE – 2 IZBOVÝ BYT V BZOVÍKU Hľadáte bývanie, kde sa spája po

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bzovík

111,300 € 2000 €/m²

NOVOSTAVBA - predaj - 3 izb. byt, Bzovík - Krupina

Reality Bzovík

3 izbový byt | - | 75.06 m²

MODERNÉ BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJETE – 3 IZBOVÝ BYT V BZOVÍKU Hľadáte bývanie, kde sa spája po

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bzovík

150,120 € 2000 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 160 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Budča. Ide o zachovalý, trojp

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budča

199,900 € 1249 €/m²

Na predaj rodinný dom - Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Budča, ktorá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Budča

90,000 € 900 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok 1216 m2 , Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,216 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mýto pod Ďumbierom. Výhod

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

69,900 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom - Štiavnicke Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | - | 125 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom pri Počúvadlianskom jazere (1 km) |

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

179,900 € 1439 €/m²

Pripravujeme na na predaj stavebný pozemok - Zvolen

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mládežnícka | 1,136 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1 136 m² vo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

180 €/m2 180 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie