Na predaj stavebný pozemok - Kremnica

Reality Kremnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s projektom – Kremnica, Banská

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 €

Odstúpenie zabehnutej talianskej reštaurácie La Secchia

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | - | 1,733 m²

V exkluzívnom zastúpení Starsreality odstupujeme taliansku reštauráciu La Secchia v centre mest

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

2izbový, zrekonštruovaný dom v Podlaviciach

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | - | 102 m²

Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Exkluzívne!!! Bufet na predaj na Malej vlakovej stanici Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Mobilné bunky a stánky | Malá vlaková stanica | 13 m²

Pripravili sme pre Vás zaujímavú investičnú príležitosť. Bufet na Malej vlakovej stanici v cen

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

10,000 € 1115 €/m²

ZĽAVA: Nebytový priestor 13m2; Rudlovská cesta - BB; 8.100 €

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Rudlovská cesta | 13 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový priestor - sklad, pivnica v budove s pol

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

8,100 € 623 €/m²

PREDAJ: RD inv. príležitosť Bystrá; 632 m2 pozemok; 252.700€

Reality Bystrá

Rodinný dom | Bystrá | 115 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bystrá

252,700 € 2197 €/m²

Prenajmem komerčný priestor ul. Dolná - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 38 m²

V polyfunkčnej nehnuteľnosti na ul. Dolná 11 - B. Bystrica , ponúkam do dlhodobého nájmu komerč

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hala 460m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Jegorovova | 460 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú skladovaciu halu o výmere 460 m2 so samostatným vchodom. Volná plo

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hala 588m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Radvaň | 588 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica, Radvaň. Plocha: úžitková 588m2. Hala má rozmery

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

28 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Byt 48m2, novostavba, zariadený, Zvolen - Rezidencia Hron

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 48 m²

Prenájom 1-izbového bytu Zvolen | Rezidencia Hron, 48 m², novostavba, zariadený, en

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna vila so súkromím len pár minút od centra Zvolena

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 186 m²

EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

599,990 € 3226 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zabehnutá Gastro prevádzka + budova pod hodnotou (196 000 €)

Reality Vlkanová

Reštauračné priestory | Vlkanovská | 223 m²

GERONIMO – ZABEHNUTÁ PREVÁDZKA NA PREDAJ Kompletný gastro biznis + nehnuteľnosť

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

196,000 € 879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rekreačný pozemok Krpáčovo - okr. Brezno

Reality Horná Lehota

Iný stavebný pozemok | - | 970 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok v jednej z najvyhľadávan

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

59,900 € 62 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu, Banská Bystrica - Majer

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Majerská cesta | 140 m²

Pripravili sme pre Vás vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v mestskej časti Majer, Ban

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

188,887 € 1349 €/m²

NA PREDAJ stavby s rozľahlým pozemkom, České Brezovo/ Poltár

Reality České Brezovo

Farmárska usadlosť | - | 350 m²

Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj rozľahlý pozemok v Českom Bre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

1 € 0 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ! 4 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou a s parkovaním

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Pieninská | 120 m²

Spoločnosť Solídne bývanie Vám vo výhradom zastúpení majiteľa predstavuje lukratívny priestrann

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Pozemok vhodný na výstavbu chalupy a domu v obci Bacúch

Reality Bacúch

Rekreačný pozemok | - | 354 m²

Ponúkame Vám rovinatý pozemok v obci Bacúch. Pozemok je vhodný na výstavbu chaty a rodinného d

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

22,000 € 62 €/m²

Krásny zariadený byt v novostavbe GEMINI I - Kasárne Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Kasárne | 51 m²

Nové Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt v novovybudovanej štv

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

173,970 € 3411 €/m²

Krásny rovinatý stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,982 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny, veľký, rovinatý, stavebný pozemok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Dva domy na predaj pod Kráľovou hoľou

Reality Šumiac

Rodinný dom | - | 1,270 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj dva domy v jednej záhrade, každý stojí na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šumiac

123,000 € 97 €/m²

Na predaj samostatná budova - Jelšava

Reality Jelšava

Polyfunkčný objekt | - | 1,403.1 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Jelšava

87,900 € 63 €/m²

Rodinný dom v obci Lovča REZERVOVANÝ !

Reality Lovča

Rodinný dom | Lovča | 240 m²

Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lovča

145,000 € 604 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v obci Ostrý Grúň o výmere 660 m2

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | - | 660 m²

Salea – Váš partner v realitách prináša exkluzívnu ponuku pre tých, ktorí hľadajú dokonalé mies

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

39,600 € 60 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie