EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 2,071 m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – PRŠIANSKA TERASA, BANSKÁ BYSTRICA Ponúkame na predaj výnimočný s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

570,000 € 275 €/m²

Investícia alebo víkendový byt v srdci Horehronia

Reality Pohorelá

2 izbový byt | - | 60 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vým

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

79,000 € 1317 €/m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Lieskovec | 165 m²

STRATEGICKÝ OBJEKT PRE BIZNIS: Kancelárie a prevádzka v obci Lieskovec Hľadáte ideálne miesto

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

55,000 € 379 €/m²

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pršianska Terasa | 1,983 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

546,000 € 275 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly za hotelom Encián | 196 m²

Rich REALITY ponúka LUXUS , ktorý dýcha prírodou. Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nerobí kompromi

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VÝNIMOČNÝ 196 m2 APARTMÁN SNOV V PARKU SNOW DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | ZA HOTELOM ENCIÁN | 196 m²

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

968,000 € 4939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov

Reality Kráľovce-Krnišov

Rodinný dom | Kráľovce | 100 m²

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov Ponúkame na pred

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovce-Krnišov

58,000 € 580 €/m²

Výborný rodinný dom v Dolnej Lehote - PREDAJ

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 377 m²

Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastného dotvorenia? Ponúkame ideálne miesto pre rodinu s

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

123,000 € 353 €/m²

Stavebný pozemok v strede obce Kosorín o rozlohe 1448 m2 za výbornú cenu 63 000 €

Reality Kosorín

Pozemok pre rodinné domy | Kosorín | 1,448 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj krásny, rovinatý pozemok priamo v centre obce

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kosorín

63,000 € 44 €/m²

Predaj pozemku v zastavanom území Zvolenskej Slatiny

Reality Zvolenská Slatina

Iný stavebný pozemok | Očovská cesta | 2,107 m²

Vo východnej časti obce nad hlavnou cestou, mimo záplavovej zóny ponúkam na predaj potencionáln

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

19 €/m2 19 €/m2

Gazdovský dom s väčším pozemkom - Kopernica - nová cena

Reality Kopernica

Rodinný dom | Kopernica | 180 m²

V obci Kopernica okr. Žiar n. Hronom ponúkam na predaj gazdovský dom s väčším pozemkom 2.200 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kopernica

109,900 € 611 €/m²

Predám novostavbu rodinného domu - Sliač Rybáre

Reality Sliač

Rodinný dom | B.S.Timrava | 181 m²

V kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu spolu s prislúchajúcim pozem

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sliač

395,000 € 2182 €/m²

Pozemok 23486m2 určený na priemyselnú zástavbu - sklady

Reality Zvolen

Komerčná zóna | - | 23,486 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - priemyselný pozemok Zvolen. Plocha: pozemku 23486m2. Cena 26 €

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

26 €/m2 26 €/m2

Poschodie 900m2 Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská Cesta | 900 m²

Ponúkame Vám na prenájom Banská Bystrica, Zvolenská Cesta. Plocha: úžitková 950m2. Cena 5 €/m2/

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hala + obhodný priestor 1490m2 Zvolenská cesta na prenájom

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská Cesta | 1,490 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica, Zvolenská Cesta. Plocha: úžitková 1490m2.Stav o

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 3000m2 skladovacie priestory Vlkanová

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Vlkanová | 3,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom novú halu vhodnú pre výrobu alebo skladovanie Vlkanová. Na prenájom sk

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Vlkanová

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj – LUKRATÍVNY POZEMOK v obci KRAHULE

Reality Krahule

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,282 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v obci Krahule, ktorá je známa nielen krásnou prí

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

150,000 € 117 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata - Hronec, Osrblie

Reality Hronec

Chalupa, rekreačný domček | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj CHATU V LESE, KDE VYPNETE HLAVU. HRONEC / OSRBLI

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronec

99,900 € 1998 €/m²

Na predaj Dom v Jánovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 220 m²

Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

124,900 € 568 €/m²

Na predaj pozemok Skubín, okr.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | - | 704 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj POZEMOK, KTORÝ MÁ ATMOSFÉRU. SKUBÍN – BANSKÁ BYST

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

54,900 € 78 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou , Banská Bystrica - Suchý Vrch

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | - | 28 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj záhradu s chatkou ,vo vyhľadávanej lokalite Bans

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

34,900 € 1246 €/m²

Na predaj 3 izb. byt - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 65 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

144,900 € 2229 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie