Na predaj väčší pozemok

Reality Dobrá Niva

Pozemok pre bytovú výstavbu | Podholienec | 3,682 m²

Na predaj väčší slnečný pozemok v extraviláne 2km od obce Dobrá Niva .Pozemok poskytuje dostato

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dobrá Niva

40 €/m2 40 €/m2

BK - Stráže - kolaudujeme

Reality Zvolen

Apartmánový dom | Stráže | 1 m²

"Bytový komplex Stráže je úplne nová bytová oblasť, ktorá zmení Váš doterajší spôsob bývania. K

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

1 € 1 €/m²

Obchodný priestor - nájom - Dolná ulica

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Dolná | 10 m²

Na pešej zóne - ul. Dolná ponúkam do dlhodobého nájmu obchodný priestor 10 m2. Nájom je 170 eu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Bystrica

170 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pekná parcela v Krupine Populárna Exluzívne

Reality Krupina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Krupina | 4,152 m²

V časti nad mestom ponúkam na predaj pozemok, vhodný k výstavbe. Inžinierske siete v dosahu, ni

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

20 € 0 €/m²

Prenajmem väčší dvojizbový byt v novostavbe

Reality Zvolen

2 izbový byt | Smreková | 64 m²

Na sídlisku Podborová - ul. Smreková ponúkam k dlhodobému prenájmu zariadený dvojizbový byt s p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom priestory - Pliešovce

Reality Pliešovce

Objekt pre obchod | Pliešovce | 60 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na dlhodobý prenájom obchodný/priestor na podnikanie o vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Pliešovce

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hľadám 3-izbový byt v Radvani

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 1 m²

Hľadám 3-izbový byt na kúpu v Radvani, najlepšie Kalinčiakova ulica. Preferujem byt po rekonštr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

1 € 1 €/m²

Na predaj budova s pozemkom obec Radzovce- okres Lučenec

Reality Radzovce

Polyfunkčný objekt | - | 441 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj Budovu v obci Radzovce, okres Lučenec

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Radzovce

59,900 € 136 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Krpáčovo - okr. Brezno

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | - | 1,097 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok v obľúbenej lokalite

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

89,900 € 82 €/m²

Prenájom garážové miesto, Belveder, Banska Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Garáž | Klarý Jarunkovej | 1 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie ponúka na prenájom garážové miesto, Belveder, ulica Kláry J

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

80 €/mesiac 80 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt (70 m²) v rodinnom dome so záhradou

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Dolná Lehota | 70 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený a zariadený 3-izbový byt priamo v rodinnom dome v Doln

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dolná Lehota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ - Rodinný dom - chalupa v Kokave nad Rimavicou - Čertove potôčky

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | - | 200 m²

Popis nehnuteľnosti Rodinný dom v pôvodonom stave, no v započatej rekonštrukcii v obci Kokava

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

44,800 € 235 €/m²

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Mičiná (979 m²)

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Mičiná | 979 m²

Predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Dolná Mičiná (979 m²) Hľadáte ideálne miesto pre svoj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

240,000 € 245 €/m²

Exkluzívna ponuka rodinného domu na Slnečnej ulici, Krupina

Reality Krupina

Rodinný dom | Slnečná ulica | 130 m²

Exkluzívna ponuka rodinného domu na Slnečnej ulici, Krupina Nehnuteľnosť ponúka podmanivé pano

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krupina

328,000 € 2523 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom aj loggiou v pôvodnom stave vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Švermova | 50 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v tichej lokalite obce Valaská. Byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaská

75,000 € 1500 €/m²

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PRÉMIOVOU KUCHYŇOU A PARKOVANÍM

Reality Brezno

3 izbový byt | Kasárne | 66 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe, ktoré je presvetlené, prakticky riešené a pripravené k ok

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

146,900 € 2226 €/m²

Ponúkame na predaj Rodinný Dom / Chalupu v srdci Nízkych Tatier - Mýto pod Ďumbierom!

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | - | 230 m²

V Mýte pod Ďumbierom - vyhľadávanej oblasť pre turistiku, lyžovanie a relax, ponúkame 4 izbový

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

280,000 € 1217 €/m²

Najlacnejší, exkluzívny stavebný pozemok v Kasárňach-Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Kasárne | 721 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj jeden z posledných voľných stavebných poz

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

148,000 € 205 €/m²

Pozemok v Brezne - Rovne ideálny pozemok pre Váš vysnený dom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 2,094 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu rodinného domu v krásnom prostredí s výhľadom na hory? Potom

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Investičná príležitosť: Stavebný pozemok v srdci Nízkých Tatier – Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,200 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v prestížnej lokalite lyžiarskeho strediska Ski

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

690,000 € 575 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre Banskej Bystrice s parkovaním

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudlovská cesta | 104.45 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby Rudlovská Re

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

3,000 €/m2 29 €/m2

Krahule - predaj krásneho rekreačného pozemku pri lyžiarskom vleku

Reality Krahule

Rekreačný pozemok | 668 m²

Stavebný pozemok o výmere 668 m2 sa nachádza v turistami obľúbenej obci Krahule . Krahule sú re

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

110,000 € 165 €/m²

Obchodný priestor na Rudlovskej ceste – 84 m², novostavba, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudlovská cesta | 84 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby Rudlovská Rezidence

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

3,000 €/m2 36 €/m2

Multifunkčný dom v Mýte pod Ďumbierom - Bývanie a podnikanie v jednom!

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | 400 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom v obci Mýto pod Ďumbierom. Táto obec je vyhľadávan

Publikované: 26.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

1 € 1375 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie