Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Nebyt.priestor 320m2 v bytovom dome, ul.1 Mája, Revúca

Reality Revúca

Obchodné priestory | 1.mája | 320 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj: -Nebytov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Revúca

255,000 € 797 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Prestavlky, výmera 814m2

Reality Prestavlky

Rekreačný pozemok | 814 m²

Predaj pozemku v obci Prestavlky, 814 m² – s možnosťou výstavby 2 rekreačných chát. Ponúkam na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

48,900 € 60 €/m²

Mobilný dom v pri potoku– na víkendy aj bývanie, Ľubietová

Reality Ľubietová

Chalupa, rekreačný domček | - | 530 m²

Pozemok pri potoku s novým mobilným domom – Ľubietová, Hutná Dolina Niektoré miesta nepotre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubietová

69,998 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | - | 379 m²

NAJLACNEJŠIE VLASTNÉ BÝVANIE VO ZVOLENE POZEMOK + ELEKTRINA + REÁLNY POTENCIÁL NA CELOROČNÉ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

34,997 € 92 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované. 1-izbový byt 38m2, Zvolen Západ | klíma, internet

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kremnická | 38 m²

Rezervované. Prenájom 1-izbového bytu 38 m² | nová rekonštrukcia, klíma, internet a TV v ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrazne znížená cena.Na predaj starý dvojdom vhodný na prerobenie

Reality Očová

Rodinný dom | SNP | 200 m²

V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stav

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Očová

Cena dohodou

Na predaj budova vhodná aj na bývanie alebo podnikanie s bývaním.

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Slobody | 241 m²

Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

99,000 € 411 €/m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Predaj aj jednotlivo.

Reality Očová

Polyfunkčný objekt | SNP | 2,200 m²

Predáme dve prevádzkové budovy stojace vedľa seba. Je možnosť aj individuálneho predaja. Budovy

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Očová

Cena dohodou

Dlhodobý prenájom parkovacích miest Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

Garáž | Kuzmányho nábrežie | 17 m²

V širšom centre mesta na Kuzmányho nábreží v časti pod nemocnicou ponúkam do dlhodobého prenájm

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

20 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Atraktívny pozemok - Bzovík - 11.337 m2

Reality Bzovík

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 11,337 m²

V intraviláne obce Bzovík ponúkam na predaj lukratívny pozemok o celkovej výmere 11.337 m2 , vh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bzovík

1 € 0 €/m²

Predám záhradu so studňou a chatkou

Reality Zvolen

Záhrada | Prachatická | 179 m²

V záhradkárskej oblasti Na Hlinách - sídlisko Zlatý potok ponúkam na predaj vysporiadanú záhrad

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

11,000 € 61 €/m²

Predám záhradku - Borová hora - Stráň

Reality Zvolen

Záhrada | Jabloňová | 347 m²

V záhradkárskej osade Stráň na Borovej ponúkam na predaj vysporiadanú záhradku o výmere 347 m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

16,000 € 46 €/m²

Pozemok 10800m2 pre výrobu a priemysel

Reality Vlkanová

Komerčná zóna | Vlkanová | 10,800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Vlkanová, Vlkanová. Plocha: pozemku 10800m2. Cen

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vlkanová

40 €/m2 40 €/m2

Na predaj skladové priestory 5088m2 + admin. budova

Reality Žarnovica

Skladový objekt | - | 8,166 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál Žarnovica. Plocha: úžitková 8166m2, zastavaná 7176m2,

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Žarnovica

2,800,000 € 343 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova - Lubeník

Reality Lubeník

Polyfunkčný objekt | - | 560.31 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Lubeník

83,900 € 150 €/m²

Na predaj budova s parkovaním v srdci Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | - | 960 m²

Exkluzívna developerská príležitosť – moderné bývanie s vysokým investičným potenciálom Realit

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,790,000 € 1865 €/m²

Na prenájom 3- izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyzesa | 68 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na prenájom štýlový 3-izbový byt v srdci Banskej Bystrice

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj RD s polyfunkciou, - okr. Zvolen

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | - | 486 m²

Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

274,900 € 566 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha – Stará Huta

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | - | 29,443 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha v prírodnom prostredí –

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

89,900 € 3 €/m²

Na prenájom 4i byt-apartmán v RD, Rudlovská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 150 m²

Ponúkame na prenájom krásny mezonetový veľký byt - 150m2, náskok od centra mesta Rudlovská c

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rodinný dom PO REKONŠTRUKCII - VÝBORNÁ CENA - BREZNO

Reality Brezno

Rodinný dom | Kiepka | 340 m²

Špeciálna Ponuka: MOŽNOSŤ VÝMENY! Ponúkame jedinečnú možnosť výmeny rodinného domu za byt v Br

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

254,000 € 776 €/m²

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Predaj pozemku v obci Rykynčice s celkovou rozlohou 7 212m² a bonusom

Reality Rykynčice

Zmiešaná zóna | Rykynčice | 7,212 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s celkovou rozlohou 7 212 m² a bonusom Tento pozemok je id

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rykynčice

132,000 € 18 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie