Hala 420m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 420 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Lieskovská cesta. Plocha: úžitková 420m2. Cena 24 €/m2/r

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

24 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Na predaj stavebný pozemok v Hronseku, okr.Banská Bystrica

Reality Hronsek

Pozemok pre rodinné domy | Hronsek | 1,440 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1440 m², nac

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronsek

164,900 € 115 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný pozemok pre stavbu RD pri BB

Reality Moštenica

Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²

Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moštenica

90,000 € 106 €/m²

NOVOSTAVBA: 2i podkrovný byt s terasou; Malachov-Medvedica; 179.000 €

Reality Malachov

2 izbový byt | Malachov | 57 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj veľkorysý priestranný podkrovný 2-izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malachov

179,000 € 3140 €/m²

Pozemok 1000+ m² Sliač | Ticho, súkromie, skvelá cena

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Stavebný pozemok 1000 m² Sliač | Pod 120 €/m² + súkromie Niektoré pozemky kupujete

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

148,500 € 124 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt Zvolen | 81 m², balkón, dve komory, zariadený

Reality Zvolen

3 izbový byt | - | 83 m²

3-izbový byt 81 m² pri centre Zvolena | komplet zariadený, 2x komora, balkón ID 547 Igo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

173,998 € 2096 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3+1 tehlový byt 82m2 s balkónom pri BB

Reality Harmanec

3 izbový byt | - | 82 m²

Veľký 3+1 byt Harmanec | viac priestoru za menej peňazí. Byt Harmanec pri Banskej Bystrici

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Harmanec

118,500 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj administratívna budova - Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | - | 2,289 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj administratívnu budovu v priemyselnej časti Zvole

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

561,900 € 245 €/m²

Prenajom 1 izbový veľky byt v RD, Rudlovská cesta, Banska Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 50 m²

Ponúkame na prenájom slnečný veľký 1 izbový byt - 50m2, v RD na Rudlovskej ceste, Banska Bystri

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

4 izbový rodinný dom, 2695m2, Baďan okres Banská Štiavnica

Reality Baďan

Vidiecky dom | Baďan | 100 m²

Exkluzívne! Znížená cena!!!! Krásna lokalita! SaleA reality váš partner v realitách ponúka na p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Baďan

79,990 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 2-izbový byt s balkónom – Valaská, Hronská ulica

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 57 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výborným potenciálom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaská

82,000 € 1439 €/m²

Chata v hornej časti Hronskej Dúbravy na predaj

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | - | 130 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj chatu v Hronskej Dúbrave možnosťou využíva

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

70,000 € 538 €/m²

Garsonka na predaj

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | - | 20 m²

Salea váš partner v realitách, ponúka na predaj garsónku s čiastočným zariadením (TV, chladničk

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

28,000 € 1400 €/m²

PREDAJ - pozemok v obci Stará Huta - NOVÁ CENA

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | Stará Huta 115 | 29,443 m²

Na predaj: Pozemok v obci Stará Huta Ponúkame na predaj pozemok v obci Stará Huta so súpisným

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

3.7 € 0 €/m²

Predaj pozemkov s projektami pre stavebné povolenia v meste Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Kltipoch | 891 m²

Spoločnosť Solídne bývanie prináša na predaj 3 parcely(aj jednotlivo) určené na výstavbu Rodinn

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

72,000 € 81 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Šikovný domček s veľkou záhradou Brezno časť Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 1,227 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

150,000 € 122 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) - dohoda

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

63,000 € 39 €/m²

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Nebyt.priestor 320m2 v bytovom dome, ul.1 Mája, Revúca

Reality Revúca

Obchodné priestory | 1.mája | 320 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj: -Nebytov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Revúca

255,000 € 797 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Prestavlky, výmera 814m2

Reality Prestavlky

Rekreačný pozemok | 814 m²

Predaj pozemku v obci Prestavlky, 814 m² – s možnosťou výstavby 2 rekreačných chát. Ponúkam na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prestavlky

48,900 € 60 €/m²

Mobilný dom v pri potoku– na víkendy aj bývanie, Ľubietová

Reality Ľubietová

Chalupa, rekreačný domček | - | 530 m²

Pozemok pri potoku s novým mobilným domom – Ľubietová, Hutná Dolina Niektoré miesta nepotre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubietová

69,998 € 132 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie