2 domy na jednom pozemku v Modrom Kameni

Reality Modrý Kameň

Rodinný dom | Zvolenská | 193 m²

Realitná kancelária SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú nehnuteľnosť – d

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Modrý Kameň

99,000 € 513 €/m²

Prevádzkové budovy v Pôtri- Možnosť kúpy samostatne

Reality Pôtor

Prevádzkový areál | Nezadaná | 1,083 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka prevádzkové budovy v centre obce Pôtor, ktoré sa nac

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Pôtor

Info v RK

Uvoľnená rezervácia - Slnečný pozemok Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 873 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného do

Publikované: 17.01.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Detva

40,000 € 46 €/m²

Predaj / dlhodobý prenájom garáže – Malinovského ul., Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Slnečný pozemok v Horných Plachtinciach

Reality Horné Plachtince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 872 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v intraviláne obce

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Horné Plachtince

30,000 € 34 €/m²

❖ PRENÁJOM ❖ Komplet zariadený 2-izbový byt na prenájom •LUČENEC•

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica Arm. Gen. L. Svobodu | 64 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na prenájom KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT na ul. L.

Publikované: 11.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný komplet na novoprerobený byt OPATOVÁ, okr. LC - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Továrenská | 72 m²

Nemáte čas alebo možnosť rekonštruovať a nechcete si komplikovať život zháňaním šikovných majst

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

130,000 € 1806 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Slovenských Ďarmotách

Reality Slovenské Ďarmoty

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave nachádzajúci sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

40,000 € 364 €/m²

REZERVOVANÉ ➔ Na predaj 2-izbový byt v centre mesta

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 54 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa v absolútnom centre mesta, v tehlovom b

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Stavebný pozemok Nenince, okres Veľký Krtíš

Reality Nenince

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 661 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nenince

16,500 € 25 €/m²

TOP LOKALITA na predaj 2-izbový byt SLIAČ

Reality Sliač

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 56.65 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Novinka
Novinka

Odstúpim stánok - bufet gastro (6 x 4 m) v Kurinci (RS)

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Nezadaná | 24 m²

Voľnébývanie.sk Odstúpim stánok na Kurinec! Pojazdný bufet gastro 6x4m v Rimavskej Sobote, Zele

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Rimavská Sobota

36,500 € 1521 €/m²

Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 17,501 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici. Rozloha = 17 501 m2 Prízemie

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Banská Bystrica

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predáme zabehnutú gastro prevádzku (pozemok = 100 m2) v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli kúpaliska

Reality Rimavská Sobota

Reštaurácia | 100 m²

Voľnébývanie.sk Predáme zabehnutú gastro prevádzku v Rimavskej Sobote - Kurinec priamo v areáli

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

55,000 € 550 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, 1549 m2, Lovinobaňa pri Lučenci

Reality Lovinobaňa

Pozemok pre rodinné domy | Janka Slobodu | 1,549 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lovinobaňa (oproti evanjelického kostol

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Lovinobaňa

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

Pozemok na predaj 5058 m2, Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,058 m²

Exkluzívne predáme rozľahlý, rovinatý pozemok o celkovej výmere 5058 m2 (4636 m2 + 422 m2

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Investičná príležitosť ! Pozemky na predaj 31 124 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Strážska cesta | 31,124 m²

Exkluzívne Vám ponúkame možnosť získať pozemky o celkovej rozlohe 31 124 m2 v atraktívnej

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

Plechová hala na predaj, 528 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Priestor pre sklad | Lieskovská cesta | 528 m²

Ponúkame na prenájom plechovú halu s nakladacou RAMPOU o výmere 528 m2 situovanú v priemy

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,950 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom plechových prístreškov, 54 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Garáž | Lieskovská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom päť plechových prístreškov, každý o výmere 54 m2, situované v pri

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na prenájom Zvolen

99 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Plechová hala na prenájom, 108 m, Zvolen, Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 108 m²

Ponúkame na prenájom plechovú halu o výmere 108 m2 situovanú v priemyselnej časti Zvolena, n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Zvolen

400 € 4 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj 6403 m2, Badín, okr. Banská Bystrica,

Reality Badín

Orná pôda | Banská | 6,403 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 6403 m2 v katastrálnom území

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Badín

Cena dohodou

člen NARKS

Plechový prístrešok 101 m2 na prenájom, Zvolen, Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Garáž | Lieskovská cesta | 101 m²

Ponúkame na prenájom dva plechové prístrešky, každý o výmere 101 m2, situované v priemys

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na prenájom Zvolen

185 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom s bazénom 1800m2 Žarnovica - Lukavica NA PREDAJ

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného rodinného domu v malebnej obci Ža

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Žarnovica

990,000 € 2357 €/m²

člen NARKS

Multifunkčný objekt s potenciálom (2104 m²) - obec Píla, pri diaľnici

Reality Píla

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 245 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, ohradený objekt zapísaný na LV ako motorest v katastrá

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Píla

149,000 € 608 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie