PREDAJ: Apartmány pod srnčím chodníkom2064m2_Svätý Anton_okres Banská Štiavnica

Reality Svätý Anton

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 140 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj novostavbu apartmánového domu s 3 bytov

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Anton

1 € 0 €/m²

PREDAJ Pozemku Zvolen

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Strážska cesta | 5,796 m²

REMAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj stavebný / investičný pozemok s rozlohou 5 796 m2.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

463,680 € 80 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,043 m²

REZERVOVANÉ - RE/MAX JOY ponúka na predaj pozemok, ktorý je umiestnený v zastavanom území obce

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

63,000 € 60 €/m²

3 izbový byt s charakterom vidieckého bývania v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nevyplnená | 53 m²

Hľadáte vidiecke bývanie so štandardom, ktorý mestské projekty neponúkajú? Zrekonštruovaný byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

179,990 € 3396 €/m²

Na predaj rekreačný areál s projektom rekonštrukcie v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 620 m²

RE/MAX Joy dáva do pozornosti investičnú príležitosť v srdci Nízkych Tatier. Na predaj je rekr

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

599,000 € 966 €/m²

Predaj pozemku 1127 m2 v Hlbokej

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,127 m²

RE/MAX JOY Vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok s pripravenou dokumentáciou na výstavbou rod

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

84 €/m2 84 €/m2

Predaj rodinného domu, Lopej – tichá ulica, pozemok 677 m2

Reality Podbrezová

Rodinný dom | Nevyplnená | 45 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj udržiavaný 1-izbový rodinný dom v obci Lopej, situovaný na pokojne

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podbrezová

68,000 € 1511 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ len 3km do centra Brezna

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 900 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Predaj 3 izbového bytu v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Nevyplnená | 63 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj 3-izbový byt na Mazorníku, ideálny pre tých, ktorí chcú bývanie do

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

85,000 € 1349 €/m²

PREDAJ:Investičný pozemok17809m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 17,809 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 17 809 m2

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

3 €/m2 3 €/m2

PREDAJ: Veľký rodinný dom na výnimočnom mieste 218m2, Banská Štiavnica_Ul. J.Horáka

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 218 m²

Rodinný dom s výnimočným výhľadom na Sitno – skvelá investičná príležitosť! Realitná kancelár

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

249,980 € 1147 €/m²

PRENÁJOM: Komerčné priestory_71,4m2_Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Na Štepnici | 71 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 71,4m2 nachádzajúc

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

465 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Nádherná drevostavba rodinného domu v obci Braväcovo na Horehroní

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 340 m²

Nájdite svoj kúsok raja na Horehroní. Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na pre

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

350,000 € 1029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný apartmán vo vyhľadávanom komplexe na Táľoch

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 45 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj podkrovný, slnečný, 1,5 izbový apartmán v turi

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

179,900 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nebytové priestory na prenájom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Starohorská | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom nebytové priestory na Starohorskej ulici v B

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok pri rybníku Veterník v Kremnici

Reality Kremnica

Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

10,000 € 9 €/m²

Budova na prenájom len 3km od mesta Poltár

Reality Poltár

Obchodné priestory | Nevyplnená | 115 m²

RE/MAX Vám ponúka na prenájom výnimočné obchodné priestory s rozlohou 115 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Poltár

3 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Jedinečný pozemok v srdci stredného Slovenska s prekrásnym výhľadom.

Reality Drábsko

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,446 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v obci Drábsko, v okrese Bre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

32 €/m2 32 €/m2

Na predaj investičná budova v cente obce Dolná Strehová

Reality Dolná Strehová

Obchodné priestory | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj obchodnú budovu v centre obce Dolná Strehová – ideálna investič

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Dolná Strehová

89,000 € 767 €/m²

Na predaj lukratívna investičná budova v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Železničná | 778 m²

RK RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť investovať do lukratívnej nehnuteľnosti, ktorá sa n

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

359,000 € 461 €/m²

Rodinný dom na bývanie, alebo pre obchod/služby v obci Osrblie.

Reality Osrblie

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v známej biatlonovej ob

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Osrblie

89,900 € 899 €/m²

Predaj chalupy Malá Lehota, Debnárov štál

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 62 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť – chalupu v sr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

78,990 € 1274 €/m²

Na predaj: Budova na podnikanie a bývanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj Budovu s potenciálom na spojenie podnikania a bývania Priestranná bud

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Chata s krásnym výhľadom, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej

Reality Podbrezová

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 36 m²

Chata s výhľadom, ktorý neomrzí, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej Predstavte si ráno s k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podbrezová

65,000 € 1806 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie