Na predaj rekreačná nehnuteľnosť v Pohorelskej Maši

Reality Pohorelá

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 185 m²

Predaj rekreačnej nehnuteľnosti vedenej ako rodinný dom v Pohorelskej Maši Realitná kancelári

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pohorelá

89,000 € 481 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v malebnom Osrblí – ideálny na bývanie aj podnikanie

Reality Osrblie

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obľúbenej a vyhľadávanej turist

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Osrblie

Cena dohodou

Predaj: budova pre služby a obchod v priemyselnom centre na Horehroní / obec Podbrezová/

Reality Podbrezová

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 1,069 m²

E/MAX Joy ponúka na predaj dvojpodlažnú budovu v samotnom centre obce Podbrezová, známej ako v

Publikované: 06.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Podbrezová

750,000 € 702 €/m²

REZERVOVANÉ! Na prenájom 2-izbový byt po rekonštrukcii | 59 m² | Podbrezová – Štiavnička

Reality Podbrezová

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

!!!REZERVOVANE do 01.06.2026 !!! Predstavte si bývanie, kde má všetko svoje miesto. Ráno si pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Podbrezová

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom: priestory pre služby alebo obchod v Kolibe 4REST Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Jakubská cesta | 148 m²

RE/MAX ponúka na prenájom luxusný komerčný priestor v Kolibe 4rest – Banská Bystrica Hľadáte

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj - Stavebný pozemok pre rodinný dom

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 779 m²

Hľadáte miesto pre výstavbu rodinného domu v pokojnom prostredí, no zároveň s dobrou dostupnos

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,460 € 67 €/m²

AKCIOVÁ CENA !!Odstúpenie zabehnutej pizzérie v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 70 m²

Na trh prichádza ponuka odstúpenie zabehnutej pizzerii v Lučenci. Pizzerie má 15 ročnú histór

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

9,500 € 271 €/m²

Predaj obchodného priestoru /znížená cena /

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Jókaiho | 113 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodný priestor na frekventovanom mieste v mest

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA !!! Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1484 €/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 30 m2| Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 30 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej b

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

212.1 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske prietory na prenájom - 23 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 23 m²

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

165.2 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REŠTAURÁCIA / MOTOREST ZÁVADA NA PREDAJ

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 541 m²

Realitná kancelárie RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj motorest Závada, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Kancelárske prietory na prenájom- 35 m2 | Horná- Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Horná | 35 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

245 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ : Rodinný dom po rekonštrukcii – Bacúch, Horehronie

Reality Bacúch

Rodinný dom | Nevyplnená | 187 m²

!!! REZERVOVANÉ!!! Hľadáte dom, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať a vytvoriť si v ňom d

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bacúch

194,900 € 1042 €/m²

Tiny house s vlastným pozemkom 10 min od Banskej Bystrice – pokoj v prírode

Reality Horná Mičiná

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 32 m²

Hľadáte miesto, kam si viete kedykoľvek odskočiť z mesta, no nechcete veľkú chatu ani vysoké n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mičiná

110,000 € 3438 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok s výhľadom, slnečný a tichý – ideálny na rodinný dom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,600 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výhľadom, slnečný a tichý – ideálny na rodinný dom.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

78,400 € 49 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj dom vhodný aj na investíciu v srdci Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Strieborná | 141 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný rodinný dom zo 17. storočia, situova

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Veľkorysý 4-izb. byt s balkónom na predaj v meste Poltár

Reality Poltár

4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 4-izb. byt s balkónom, ideálny pre rodiny

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poltár

81,000 € 931 €/m²

Lukratívny pozemok, so starším rodinným domom, vo Valaskej časť Piesok

Reality Valaská

Rodinný dom | Strojárenská | 300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom s krásnym rovina

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Valaská

94,900 € 316 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v malebnej časti Banskej Štiavnice – Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Jozefa Cígera Hronského | 255 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej m

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

164,900 € 647 €/m²

Záhrada v blízkosti centra Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nevyplnená | 359 m²

Nechce sa vám tráviť jarné, letné a jesenné dni v byte? Máme pre vás ponuku záhrady, kde mô

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

8,000 € 22 €/m²

Na predaj dom pod lesom v obci Breznička

Reality Breznička

Rodinný dom | Nevyplnená | 156 m²

RK RE/MAX Vám na predaj ponúka dvojpodlažný 6-izb.podpivničený rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Breznička

119,000 € 763 €/m²

Utešený dom na predaj v obci Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | Mateja Belu | 63 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj utešený 2-izb. jednopodlažný rodinný dom s úži

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

89,000 € 1413 €/m²

Pozemok na predaj v Banskej Bystrici časť Majer

Reality Banská Bystrica

Zmiešaná zóna | Majerská cesta | 279 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 279 m2 na LV vedený ako orná

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

25,000 € 90 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie