Predaj pozemku na výstavbu rekreačnej chaty na Krpačove

Reality Horná Lehota

Komerčná zóna | Nevyplnená | 548 m²

RE/MAX Joy exkluzívne ponúka na predaj pozemok s územným rozhodnutím a rozhodnutím o umiestnen

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

89,900 € 164 €/m²

Predaj dvojizbového bytu v Brezne

Reality Brezno

2 izbový byt | Malinovského | 60 m²

REZERVOVANÉ - RE/MAX Joy Vám dáva do pozornosti 2-izbový byt na ulici Malinovského o výmere 60

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

PRENÁJOM: Komerčné priestory_285m2_Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Na Štepnici | 285 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom komerčný priestor o celkovej výmere 285m2 nachád

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ: Investičný pozemok pri tajchu7402m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 7,402 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 7402m2 nac

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

13 €/m2 13 €/m2

PREDAJ:Investičný pozemok 32 218m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 32,218 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 32 218m2 n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

2 €/m2 2 €/m2

Nájde sa investor ?

Reality Kremnica

Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²

História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom na rekonštrukciu v Brezne v blízkosti centra

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 80 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v Brezne, na skvelej adrese, pár k

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezno

65,000 € 813 €/m²

Na predaj rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej lyžiarskej a turistami ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

204,900 € 1281 €/m²

Na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer

Reality Banská Bystrica

Zmiešaná zóna | Majerská cesta | 635 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

12,700 € 20 €/m²

Krásne zrekonštruovaný historický dom v obci Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavý historický dom z 19 storočia,

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vyhne

349,900 € 1590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v obci Osrblie

Reality Osrblie

Rodinný dom | Stredná | 330 m²

Realitná kancelária Remax ponúka exkluzívne na predaj dom s pekným pozemkom v malebnej obci Os

Publikované: 25.06.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Osrblie

105,000 € 358 €/m²

Pozemok na predaj v horehronskej obci Braväcovo

Reality Braväcovo

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 548 m²

RK RE/MAX Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok v horehronskej obci Braväcovo. Pozemok je u

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Braväcovo

36,900 € 67 €/m²

Pozemok v Čiernom Balogu časť Medveďov

Reality Čierny Balog

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,301 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Čierny Balog v mi

Publikované: 20.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

1.2 €/m2 1 €/m2

✅ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Rubínová | 300 m²

Hľadáte nekompromisný rodinný dom v Banskej Bystrici. Oceníte špičkovú lokalitu a nádherný veľ

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

770,000 € 2567 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dom v meste Poltár s garážou a veľkým pozemkom

Reality Poltár

Rodinný dom | 9. mája | 149 m²

RK RE/MAX Vám na predaj ponúka jedinečný jednopodlažný 6 - izbový podpivničený rodinný dom, kt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,000 € 933 €/m²

Pozemok v blízkosti Priemyselného parku Banská Bystrica – Šalková

Reality Banská Bystrica

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,407 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v blízkosti Priemyselného p

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

35 €/m2 35 €/m2

Predaj: Pozemok pre váš nový domov s výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,283 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výnimočným potenciálom – Mazorníkovo, Brezno. Pred

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

35 €/m2 35 €/m2

Prenájom: priestory pre obchod, služby, administratívu, kancelárie v centre Podbrezovej

Reality Podbrezová

Kancelárie, administratívne priestory | Nevyplnená | 255 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory ( 250 m2) v centre obce Podbrezová, ktoré sú vhodné na obch

Publikované: 05.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Podbrezová

1,250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

predaj: pozemok nad južným obchvatom mesta Brezno ( cestou I/66)

Reality Brezno

Zmiešaná zóna | Staničná | 7,193 m²

RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa nad južným obchvatom mesta Brezno (

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

REKREAČNÉ POZEMKY 10 MIN OD BANSKEJ BYSTRICE – koncept rekreačného bývania v prírode

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 416 m²

Hľadáte vlastný pozemok na oddych v prírode, no nechcete veľkú chatu ani hektáre starostí? V o

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

65,000 € 156 €/m²

Na predaj:Odstúpenie zabehnutej prevádzky – bar/kaviareň Trojka, pri OC Point

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Československej armády | 90 m²

Chceš podnikať v gastronómii? Hľadáš zabehnutú prevádzku s istotou klientely? RE/MAX ponúka

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Brezno

15,000 € 167 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Brezne – Lichardova | ideálny na rekonštrukciu

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 100 m²

!!!REZERVOVANÉ!!! RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Brezne – ulica Lichardova Hľadáte dom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezno

64,900 € 649 €/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Revúca, ul. Fraňa Kráľa, presklená loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 66 m²

Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 3-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

85,000 € 1288 €/m²

2 izbový byt na prenájom na ul. Trieda SNP v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 75 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt, dýchajúci novotou, v tichej ča

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie