2i zariadený byt s garážovým státím v BB, Petelenova ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Petelenova | 56 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici, v novostavbe na Petelenove

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SUPER RD/chalupa s 2 samostatnými jednotkami (1i a 3i) v Hronci

Reality Hronec

Rodinný dom | Stredná | 140 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zariadený rodinný dom/chalupu s 2 samostatnými bytovým

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Hronec

139,000 € 993 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 826 m2 - Potočná v Brezne - Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 826 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 8

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

52,100 € 63 €/m²

Garáž s montážnou jamou v Brezne - Predné Halny

Reality Brezno

Garáž | Jarmočisko | 20 m²

IBA U NÁS! Ponúkame vo výhradnom zastúpení na predaj murovanú garáž s montážnou jamou a gumoasf

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Brezno

11,200 € 560 €/m²

RD v Braväcove+rovinatý pozemok+krása N.Tatier (15 km od Brezna)

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zachovalý 4-izbový RD v obci Braväcovo (15 km od okres

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Braväcovo

105,000 € 1167 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 1286 m2 s hosp. budovou v Brezne, Starý Mazorník

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,286 m²

ZNÍŽENÁ CENA 63,- Eur/m2! Ponúkame exkluzívne na predaj lukratívny slnečný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

81,000 € 63 €/m²

3- izb., Švermova ul. v BB blízko centra, rekonštrukcia, balkón, zariadený

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

Hľadáte dokonalý rodinný štart v najobľúbenejšej časti Banskej Bystrice? Ponúkam Vám na predaj

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

203,000 € 3123 €/m²

Úžasný RD v Závadke nad Hronom - super rekonštrukcia

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | Kukučínova | 150 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj super rodinný dom v Závadke nad Hronom, ktorý prešiel nedávno pek

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

114,000 € 760 €/m²

Hľadáme 3i byt do 160 000 € v BB - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre hotovostných klientov jedná sa o mladý manželský pár 3-izbový byt v lokal

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Štýlový a kompletne novozrekonštruovaný 2i byt vo Zvolene - rezervovaný

Reality Zvolen

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 55.97 m²

Hľadáte moderné bývanie bez kompromisov, kde stačí prísť a bývať? Ponúkam Vám na predaj štýlo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

157,900 € 2821 €/m²

Konečne krásna nová voňavá chatka v Brezne-Padličkovo

Reality Brezno

Záhradná chatka | Padlíčkovo | 40 m²

IBA U NÁS! Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásnu voňavú novú chatku v záhradkárskej

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

43,000 € 1075 €/m²

Perfektný 6i RD na Starom Mazorníku v Brezne - SUPER LOKALITA

Reality Brezno

Rodinný dom | Horná | 170 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj perfektný 6-izbový rodinný dom so super dispozíciou v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Brezno

215,000 € 1265 €/m²

Pozemok s IS na stavbu RD v Brezne-Vrchdolinka s výhľadom na N. Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,591 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Brezne, časť Vrchdo

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Brezno

120,000 € 75 €/m²

Zaujímavá pekná priestranná murovaná chata v prírode – obec Kováčová okr. ZV

Reality Kováčová

Chata, drevenica, zrub | 168.4 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych s dostatkom priestoru pre celú rodinu- priateľov? Prípadne uva

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

149,900 € 890 €/m²

Luxusné apartmány+terasy+chatka+vináreň+výhľad na N.Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | Cesta osloboditeľov | 270 m²

IBA U NÁS! PRE NÁROČNÝCH! Ponúkame exkluzívne na predaj 3 luxusné apartmány v apartmánovom dome

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Brezno

670,000 € 2481 €/m²

Hľadáme 3i byt do 180 000 € v BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre konkrétnych klientov 3-izbový byt v Banskej Bystrici (ktorákoľvek časť).

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ pozemok s panoramatickým výhľadom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,746 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

NA PREDAJ 3 rodinné domy v Hornej Lehote

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Nevyplnená | 350 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj jedinečný súbor troch rodinných domčekov na jednom spoločnom dvore

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

89,000 € 254 €/m²

Rekreačná chalupa v srdci Horehronia

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | Hronská | 162 m²

Hľadáte miesto na oddych v nádhernej prírode Nízkych Tatier? RE/MAX Joy ponúka na predaj udrži

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

99,990 € 617 €/m²

NA PREDAJ útulná chalupa pri potoku – Hronec

Reality Hronec

Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 136 m²

Ponúkame na predaj štýlovú chalupu v obci Hronec, neďaleko známeho biatlonového areálu v Osrbl

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronec

149,000 € 1096 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Pitelová_893m2_okres Žiar nad Hronom

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 893 m²

✨ Slnečný pozemok s potôčikom a mobilným domom – Pitelová (10 min od ZH). RE/MAX Diamond vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

49,900 € 56 €/m²

Jedinečný pozemok s minidomom a nádherným výhľadom

Reality Horné Hámre

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

125,000 € 19 €/m²

Rekreačný domček Hodruša- Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný rekreačný domček

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 1449 €/m²

PREDANÝ Na predaj dom v obci Šiatorská Bukovinka okr. Lučenec

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb.podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 225 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie