Rodinný dom | Pod Červenou studňou | 300 m²
Nehnuteľnosť je situovaná na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 2.229 m2 na ulici Pod Červe
362,900 € 1210 €/m²
1 izbový byt | Klinger 13 | 31 m²
Exkluzívne bývanie aj investícia v srdci Štiavnických vrchov Ponúkame na predaj rekreačné apar
110,515 € 3565 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obľúbenej lokalite Mýto pod Ďumbiero
475,000 € 1583 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 200 m²
Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.
Info v RK
2 izbový byt | Horná | 86.5 m²
Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H
1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²
Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono
209,000 € 2398 €/m²
1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²
HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking
199,000 € 2602 €/m²
Rodinný dom | Jánošíková | 180 m²
Hľadáte bývanie v lone prírody, alebo víkendové sídlo pre seba a svoju rodinu ? Tak si určite p
96,900 € 538 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo
145,000 € 35 €/m²
Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²
Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis
230,000 € 2762 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč
219,000 € 3422 €/m²
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 85 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan
258,000 € 3035 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 648 m²
Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v mestskej časti Pršianska Terasa, lokalita CÍNOVÁ,
193,760 € 299 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 150 m²
Developerská spoločnosť PROFINEX Group, s.r.o. Vám ponúka nový a jedinečný rezidenčný projekt v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 532 m²
Na predaj stavebný pozemok 532 m2, lokalita Pršianska Terasa-Vlčia jama, Banská Bystrica. Všetk
162,600 € 306 €/m²
Rodinný dom | 204.3 m²
Rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej časti Rimavskej Soboty – Chrenovisko, ktorý ponúka v
Cena dohodou
Rodinný dom | 203.67 m²
Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 134 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva
329,000 € 2455 €/m²
Obchodné priestory | Zvolenská cesta 30A | 1,007 m²
🏬 Na prenájom: priestranné obchodné priestory v OC Radvaň PARK – Banská Bystrica Adresa: Zvole
10,362 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.