Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem za

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

105,000 € 1500 €/m²

Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt 62,30 m2 s lodžiou + 8,69 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 72.41 m²

NA PREDAJ: Prémiový, kompletne zariadený 2-izbový byt (62,30 m2) s veľkou lodžiou – Banská Byst

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

258,000 € 3563 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj murovaná chata Krahule, 200 m od lyžiarskeho svahu. Ideálne miesto pre oddych,či celoročné bývanie.

Reality Krahule

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 144 m²

Ponúkam Vám na predaj priestrannú a udržiavanú murovanú chatu v obľúbenej horskej obci Krahule,

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krahule

265,000 € 1840 €/m²

EXKLUZÍVNE - predaj stavebného pozemku - Kosihovce 1323m2

Reality Kosihovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,323 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Kosihovce vzdialenej od okresného mesta

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kosihovce

12,900 € 10 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 izbového bytu v rekreačnom komplexe, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

279,000 € 3875 €/m²

PREDAJ mezonetový byt, kompletne zariadený, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Byty na predaj Dolná Lehota

199,000 € 3618 €/m²

Predaj 5 izbového moderného domu, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý môže slúžiť na trvalé bývanie, ako dovolenkový

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Domy na predaj Dolná Lehota

Info v RK

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt po rekonštrukcii. Podmienkou je balkón a n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 1455 €/m²

Novinka
Novinka

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 34 m2, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Novomeského | 34 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

73,000 € 2147 €/m²

Novinka
Novinka

Multifunkčný areál s veľkým pozemkom - Želovce (025-18-MIMI)

Reality Želovce

Priestor pre výrobu | Želovce | 0 m²

Ponúkame na predaj výnimočný priemyselný areál v obci Želovce cca 10km od Veľkého Krtíša s veľk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Želovce

119,000 €

Novinka
Novinka

Útulná murovaná chata - Škriavnik / Obeckov (026-13-MIMI)

Reality Obeckov

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Ponúkame na predaj útulnú murovanú chata v krásnej prírode v tichej lokalite Škriavnik neďaleko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Obeckov

41,990 €

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 4,161 m²

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj útulný rodinný dom s veľkým pozem

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

195,000 € 47 €/m²

Novinka
Novinka

HD REALITY,predaj záhradná chatka v tichej rekreačnej lokalite

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 404 m²

HD REALITY, ponúkame na predaj záhradnú chatku v atraktívnej a vyhľadávanej záhradkárskej oblas

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

43,000 € 106 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TOP LIVING: Na predaj 3 izb. BAURING s lodžiou - Tulská ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 68 m²

TOP Living Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Tulská. Byt o v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2794 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | - | 244 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a nadčasovo zariadený 6-izbový rodinn

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

499,999 € 2049 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Moskovská | 29.99 m²

Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Moskovskej ulici

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,999 € 4335 €/m²

Na predaj výrobná hala s administratívnou časťou pri Lučenci

Reality Veľká nad Ipľom

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výrobnú halu s čiastočným vybavením, pripravenú elektrickou inf

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Veľká nad Ipľom

590,000 € 169 €/m²

Na predaj pozemok so schváleným projektom v obci Pôtor

Reality Pôtor

Pozemok pre rodinné domy | - | 61,641 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Pôtor v okrese Veľký Krtíš. Pozemok je vedený ak

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pôtor

2.5 €/m2 3 €/m2

Reality Lučenec

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

590,000 € 169 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

63,000 € 887 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok v Dolných Strhároch

Reality Dolné Strháre

Pozemok pre rodinné domy | 6,325 m²

Na predaj rozľahlý pozemok s predbežným schválením na výstavbu v Dolných Strhároch časti Selce.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Strháre

9 €/m2 9 €/m2

Na predaj 2-izbový byt s pekným výhľadom v Hriňovej

Reality Hriňová

2 izbový byt | - | 64 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2-izbový byt s pekným výhľadom do prírody, situovaný v pokojnej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

97,000 € 1516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dom s dvoma bytovými jednotkami v Lieskovci

Reality Lieskovec

Rodinný dom | - | 250 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Lieskovci. Dom je navrhnutý ako dvojgeneračný obj

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

250,000 € 1000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie