Na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj rodinný dom s potenciálom rozšírenia vo Fiľakove

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | - | 119.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom vo Fiľakovo s dvojpodlažným dispozičným riešením a

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

140,000 € 1173 €/m²

Na predaj rodinný dom v blízkosti mesta Veľký Krtíš

Reality Olováry

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadený dvojpodlažný dom po čiastočnej rekonštrukcii z roku 2

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Olováry

60,000 € 375 €/m²

Promo cena - Na predaj veľkorysý pozemok pre rodinný dom v obci Heľpa

Reality Heľpa

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,020 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý pozemok pre rodinný dom v obci Heľpa. Pozemok sa nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

69,900 € 69 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok v lokalite Malé Straciny

Reality Malé Straciny

Iný stavebný pozemok | - | 55,806 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rozľahlý pozemok v lokalite Malé Straciny. Pozemok: Rozloha:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malé Straciny

0.9 €/m2 1 €/m2

Na predaj CHATA s krásnym pozemkom Prochoť

Reality Prochot

Chalupa, rekreačný domček | - | 102 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj útulnú chatu so súpisným číslom v krásnom a pokoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prochot

130,000 € 1275 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 2 izb. byt s parkovacím miestom prenájom Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Rákoš | 52 m²

DeltaProperty ponúka na prenájom 2 izb. byt s balkónom o rozlohe 52 m2. Nachádza sa v novostavb

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Delta-Nadštandardný 4 izb. byt 121 m2 novostavba s parkovacím miestom prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Úľanská cesta | 121 m²

Delta Property ponúka na prenájom nadštandardný 4-izbový, mezonetovy byt s rozlohou 121 m2 s dv

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DELTA – Rodinný dom s 2 vstupmi v obci Šumiac, investičný potenciál

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²

Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Šumiac

94,000 € 627 €/m²

Novostavba nadštandardný 2 izb. byt s parkovacím miestom Banská Bystrica-Uľanka prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Úľanská cesta | 50 m²

Delta Property ponúka na prenájom nový štýlovo zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50m2 v Banskej

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novostavba 3 izb. byt 86 m2 zariadený s parkovacími miestami Zvolen prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Delta Property ponúka na prenájom 3 izb. byt s rozlohou 86m2, ktorý sa nachádza v novostavbe Ze

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Delta-Nebytový priestor 82 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sládkovičova | 82 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytový priestor s rozlohou 82 m2, ktorý sa nachádza v meste B

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

165,000 € 2012 €/m²

Skladový objekt-dielňa 127 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolen

Skladový objekt | 11. marca | 127 m²

Delta Property ponúka na predaj nehnuteľnosť nachádzajúcu sa vo Zvolene – časť Môťová, na ul. 1

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 866 €/m²

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chalupy v obci Krná, okres Poltár na tichom mieste v krásnej prírode

Reality Krná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Krná

88,900 € 766 €/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Delta-Rodinný dom s pozemkom 258 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²

DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

229,000 € 1636 €/m²

Delta- Komerčné priestory-ambulancie lekárne škôlka IT centrum -novostavba Zvolen predaj

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 800 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytové priestory spolu s rozlohou 800 m2, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Zvolen

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Delta- Rodinný dom 5 izbový s pozemkom 1796 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²

Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 883 €/m²

Delta-Pozemok s projektom aj so stavebným povolením 514 m2 Sliač predaj

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

Delta Property ponúka na predaj rovinatý pozemok s rozlohou 514 m2. Nachádza sa len 4 km od mes

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

160,000 € 311 €/m²

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

2 izb. byt 40m2 širšie centrum Banská Bystrica -Uhlisko prenájom

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 9. mája | 40 m²

Delta Property ponúka na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt s rozlohou 40 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom - drevenica po vkusnej rekonštrukcii, Šumiac

Reality Šumiac

Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²

Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

144,900 € 1179 €/m²

PREDAJ viacúčelová hala s veľkým pozemkom – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Prevádzkový areál | 2,499 m²

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0908 085 166) ponúkame na predaj viacúčelovú halu s nakladacími ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nová Baňa

228,000 € 91 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie