3 izb. BYT v novostavbe 2x balkón a 2x garážové park. miesto

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

350,000 € 5451 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

! REZERVOVANÉ ! Predaj prémiový smart 3-izb. byt, novostavba, 112m2, terasa

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj luxusný a dizajnový 3-izbový smart byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

315,350 € 4778 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 3 IZBOVÝ BYT - BYT G

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Národná trieda | 91.75 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

447,147 € 4874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ BYT DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 96m² + BALKÓN | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

437,500 € 4464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA MOYZESOVA | 3 IZBOVÝ MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE | 119m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj prémiové byty v projekte Rezidenc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

395,500 € 3324 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jediný byt na predaj v unikátnom projekte Tostov Palác – národná kultúrna pamiatka v centre mesta Košice.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jediný 3 izbový byt v unikátnom projekte Tostov palác v histo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

335,000 € 3941 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt s loggiou a mezonetom KVP Grunt č. 10

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 96.5 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

354,900 € 3678 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

3 izb. byt s veľkorysou loggiou v ATRAKTÍVNEJ NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 191.34 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 82

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 2600 €/m²

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

3 izbový byt, Borovicový háj, Košice - Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 3583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Posledný 3 i tehlový byt, novostavba tesne pred dokončením, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj posledný tehlový 3 izbový byt vo viladome BD6 na Panoráme, ul. Cédrová v mes

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 3830 €/m²

Prémiový 3 izbový byt s logiou 113 m2 -BOROVICOVÝ HÁJ Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113 m²

PREMIUM LIVING | 3-izbový byt so zimnou záhradou v rezidencii Borovicový háj – Košice Predstavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt - Na Hore, Košice, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Na hore | 90 m²

Priestranný, moderný 3 izbový byt v novostavbe s dvoma balkónmi – Na Hore, Furča, Košice Micha

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

289,000 € 3211 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*RESERVÉ* Jedinečný 3-izb. byt (88 m²) Penthouse s terasou (125 m²) / šatník, klíma, krb, loggia / Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²

*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

349,000 € 3966 €/m²

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt s veľkým balkónom v rezidenčnom projekte NESTHOME – Popradská ulica, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

PROXIMITY REAL ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt D.2, situovaný na 1. poschodí moderného

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

330,724 € 3274 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie