ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ * * * * * Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom pr

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,623.04 € 3623 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 68 m²

HERRYS - Na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Ružinove Realitná kancelária HERRYS ponúka n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3809 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,000 € 3764 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

330,000 € 3907 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4091 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 2602 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ I novostavba 3 - izbový byt 94m2 I Zubrohlava

Reality Námestovo

3 izbový byt | Nábrežie | 94 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, kde sa moderné technológie spájajú s poctivou stavbou a veľkorysým p

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Námestovo

228,300 € 2429 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (768)
Upresniť hľadanie