Chalupa, rekreačný domček | 300 m²
Pre klienta hľadáme chatu na záhorí, skôr niečo prízemné, resp s pár schodmi - vhodnú aj pre st
100,000 € 333 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave, mestská časť Staré Mesto, cena
200,000 € 5000 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt, rozloha cca 55 m2, podmienkou je lodžia /
220,000 € 4000 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,
250,000 € 250000 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v
190,000 € 3800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 200 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok 8 á alebo 200 m2 halu. V prípade ak plánujete pred
400,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3 izbový byt v Galante. Preferujeme lokalitu blí
100,000 € 100000 €/m²
Garsónka | 25 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme garsónku. Poloha vrámci Liptovského Hrádku nerozhoduje ale ideá
60,000 € 2400 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt V Liptovskom Hrádku alebo v Liptovskom Mi
75,000 € 2143 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na rek
100,000 € 1111 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Hľadáme na kúpu trojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Súrne hľadáme 3-izbový byt na Sliači, s výťahom a balkónom, ideálne na 2-3 poschodí. Platba v h
165,000 € 165000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme záhradný dom v oblasti Vampíl pri Plaveckom Štvrtku. Plat
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Plavecký Štvrtok, alebo v oblasti Vamp
Cena dohodou
4 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici, podmienka je rekonštrukc
Cena dohodou
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p
165,000 € 4714 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto, klien
290,000 € 3625 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme trojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže
145,000 € 2417 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže
90,000 € 1800 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
125,000 € 2500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok v lokalite Suchá hora, prípadne v jej blí
30,000 € 50 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre viac ako 15 konkrétnych klientov hľadáme na kúpu rodinný dom v meste Levice alebo v okolí m
200,000 € 2000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.