HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nedožery - Brezany

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza, ideálne smerom na MT.

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nedožery-Brezany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza. Pozemok okolo 600 m2 +, d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Prievidza

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Kežmarok. Klient nemá preferov

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kežmarok

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu RD v okolí Žiliny, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žilina

350,000 € 2333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jánovce

Reality Jánovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jánovce

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Lokalita: Mier. Stav: min.

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Drienovská Nová Ves

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom s úžitkovou plochou max do 120m2, blízke okol

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Drienovská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezovička

Reality Brezovička

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Brezovička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v ideálnom prípade, prerobený, minimálne 2 izbový byt s b

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 € 2097 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Trenčianska Teplá. Podmienkou je pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trenčianska Teplá

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbovy byt v Sali v akomkolvek stave, v cene do 110.000

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

110,000 € 1692 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach v okolí Zlatých Moraviec, pohorie Tribe

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Jedľové Kostoľany

30,000 € 15 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu trojizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 4714 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Upresniť hľadanie