BOSEN | Veľkometrážny 1,5 izbový byt s výhľadom, Na Hrebienku, BA 63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 62.65 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hrad

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,900 € 4148 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Výnimočný 2.izb.byt so záhradkou, nový Downtown, Staré Mesto, 110m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.03 m²

Bosen Group ponúka na predaj výnimočný 2.izbový apartmán so záhradou v novom Downtowne, nachádz

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

484,900 € 4407 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2,5 izbový byt v Starom meste -Jelenia ulica, 54m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 53.55 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor 2,5 izbový na ulici Jelenia, Bra

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4949 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt EGYPT - Hurgada, rezort priamo na pláži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 71 m²

Nubia Aqua Beach rezort: Niekoľko faktov prečo by ste si mali vybrať nehnuteľnosť v tomto rezo

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

55,000 € 775 €/m²

Exkluzívne na predaj útulný 2-izbový byt s pivnicou v atraktívnej lokalite Starého Mesta – ulica Šoltésovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 40 m²

Realitná kancelária City Reality Bratislava ponúka exkluzívne na predaj 2 izb. byt s pivnicou v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

248,500 € 6213 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

VEĽKÝ 2IZ. BYT 77 m² | STARÉ MESTO, PANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 77 m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 5909 €/m²

Jedinečný 2i byt s terasou a vlastnou ZÁHRADOU v centre DOWNTOWNU, METROPOLIS, Bottova ul., 110,03 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.24 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj VÝNIMOČNÝ 2 izbový byt (apartmán) s terasou a veľkometrážnou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Priestranný moderný 2 izbový byt s terasou a garážou - Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 82 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka nadštandardný 2 izbový byt s terasou v modernom projekte Me

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 4512 €/m²

2-izbový byt na predaj | Bratislava – Staré Mesto | Výnimočná adresa pre náročného klienta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámočnícka | 55.31 m²

V srdci jednej z najikonickejších a najstarších ulíc Starého Mesta – Zámočníckej ulice – sa nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6852 €/m²

Skvelý 2-izb. byt s výhľadmi, Proxenta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 62.67 m²

Virtuálna prehliadka: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-ba-stare-mesto-3/ Ak číhate

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,900 € 5041 €/m²

NA PREDAJ | 2-izbový podkrovný atyp na Svoradovej. Priestor pre kreatívcov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svoradova | 53 m²

Hľadáš bývanie, ktoré nemá sterilnú atmosféru novostavieb? Zabudni na pravé uhly a nudné dispoz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 5943 €/m²

2-izbový byt na predaj v River Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 51 m²

2-izbový byt o rozlohe 51,17m2 s balkónom (6,56 m2) sa nachádza v bytovom komplexe River Park.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 7057 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Bôrik 56m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt situovaný v prestížnej rezid

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 4464 €/m²

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

REZERVÁCIA! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Radlinského ul., BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 57 m²

REZERVÁCIA!! RK MIMAREAL Vám ponúka na predaj INVESTIČNÝ zrekonštruovaný a kompletne zariadený

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj tichý a priestranný 2 izbový byt s garážou v novostavbe na Moskovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Moskovská | 72.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný a tichý 2-izbový byt s garážou v modernej novostavbe n

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 5090 €/m²

Komplet zariadený 2 izbový apartmán - Rezidencia žilinská (508)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 38.59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Byt o výmere 38,59m2 + 6,91m2 bal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,000 € 6323 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame jedinečný 2-izbový mezonet na Žilinskej ulici pri Slovenskom rozhlase

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 57.21 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj jedinečný 2-izbový mezonetový byt na Žili

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,700 € 5239 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 50 m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste Pre nášho klienta ak

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 5000 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame dizajnový 2i byt s výhľadom na hrad a panoramu Starého mesta, VEŽA 1 SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 58 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj dizajnový 2-izbový byt situovaný projekte

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 6879 €/m²

2-izbový byt s balkónom do zelene – Svetlá ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,999 € 4444 €/m²

PREDAJ| Luxusný 2i byt na nábreží Dunaja, RIVER PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 118 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný 2-izbový byt na nábreží Dunaja s výhľadom na promená

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie