BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

PREDAJ - KLIMATIZOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, TOVÁRENSKÁ ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

321,900 € 5996 €/m²

Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 5402 €/m²

Top
Top

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 | Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj príjemný 2 izbový byt v tichej časti Palisád na Koreničovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 54 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5183 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PRIESTRANNOU TERASOU V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 105 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s veľkorysou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3667 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Upresniť hľadanie