FRANK ZICHER - Predávame 2i byt s podkrovím / for sale: 2-room apartment with an attic and a valid permit

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kapitulská | 161.68 m²

English version of the listing is available below. Realitná kancelária FRANK ZICHER vám predst

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 3024 €/m²

Predaj priestranného 2i bytu v pôvodnom stave na Židovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2943 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka – K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: takmer DOKONČENÉ, KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: priestranný 37m2 apartmán, výborná INVESTIČNÁ príležitosť, KOMPLETNE vybavený, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

99,000 € 2676 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: PREDBEHNITE události a INVESTUJTE mimo EURÓPU! KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 42 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

BEEVAM | EUROVEA TOWER - Dvojizbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59.56 m²

Ikonická stavba na brehu Dunaja spája luxus, eleganciu a mestský životný štýl na najvyššej možn

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované. na predaj 2.izb staromestský byt v úplnom centre Bratislavy.63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 4286 €/m²

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

PRÉMIOVÉ 2 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60 m²

Nadštandardné 2-izbové byty v ikonickom projekte ISTER TOWER – priestor pre váš život a investí

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6317 €/m²

OCCAM | veľkometrážny 2i byt v srdci Starého mesta s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 104 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán v kompletne zrekonštruovanej budove na ro

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

351,500 € 3380 €/m²

METROPOLIS, 2 izb. NOVOSTAVBA s KOBKOU a GAR. STÁTÍM, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 55 m²

Spoločnosť STORM real ako overený člen Združenia realitných kancelárií Vám ponúka na predaj 2-i

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

EUROVEA TOWER - 2izb.byt s parkovacím miestom v podzemnej garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v novovybudovanej časti Bratislavy v budove Eurov

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23065)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie