INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 2 BYTY V CENTRE BRATISLAVY (OBCHODNÁ ULICA), IDEÁLNE NA AIRBNB

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 95 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s výnimočným investičným potenciálom priamo v historickom centr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 2947 €/m²

2-izbový byt v projekte Stein / Blumentál

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v projekte STEIN alebo v Rezidencii BLUMEN

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2-IZB. APARTMÁNY/BYT NA MAJAKOVSKÉHO ULICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0454

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 52.33 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2-izbové apartmány a byt nachádzajúce sa na 2.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,216 € 8431 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Krásny 2izbovy byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.3 m²

Na predaj: Krásny byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.2 m²

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.75 m²

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Riečna

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

402,750 € 9000 €/m²

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

SKY PARK l 4. veža l Nezariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²

Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6673 €/m²

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

Veľkorysý 2-izbový byt s balkónom na Čmelíkovej s potenciálom úpravy na 3-izbový

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čmelíkova 15 | 63 m²

Na Čmelíkovej ulici v Bratislave – Ružinove je na predaj 2-izbový byt, ktorý zaujme už na prvý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

232,000 € 3683 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | Výnimočný 2i byt s výhľadom na hrad na 21. poschodí v Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

OCCAM | Rezidencia Schön – Obchodná ul., priestranný 2i apartmán s terasou, investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 103 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán vo významnej polyfunkčnej budove R

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,500 € 3393 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencii Weinhauer na Jozefskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 81 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,000 € 6099 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova 5A, 811 09 Staré Mesto, Bratislava | 53.14 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 7414 €/m²

Predaj 2-izbový byt s veľkým balkónom, Lužická, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Lužická | 53.58 m²

Fakty o byte: 2-izbový byt Výmera: 53,58 m² Balkón: 10,5 m² Pivnica: 6 m² (+ kočíkrareň)

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5224 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LUXUSNÝ DVOJIZBOVÝ APARTMÁN V RIVER PARKU – BÝVANIE NA NAJLEPŠEJ ADRESE PRI DUNAJI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²

V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,000 € 6429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2 izbový byt blízkosť stanice - Bukureštská, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 48.5 m²

TUreality ponúka na predaj útulný byt orientovaný do pokojného vnútrobloku, ktorý poskytuje prí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,999 € 4845 €/m²

NIDAL: PREDAJ - Investičný 2-izbový byt v úplnom centre Bratislavy, ideálny na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 44.97 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy na Nedbalov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

264,000 € 5871 €/m²

BOSEN | Štýlový 2 izbový investičný byt ideálny na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²

Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,990 € 5137 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2- izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 58.41 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,000 € 5615 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Eurovea Tower, 35. LUX poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ: BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,990 € 4676 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23060)
Upresniť hľadanie