Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový tehlový byt, výťah, Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, štýl a praktickosť? Tento príjemný 2-izbový byt na Záhrebsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4966 €/m²

SRA | 2-izbový byt v novostavbe PREMIÉRE s parkovaním, Bratislava - Staré mesto, Šancova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²

Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5450 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v bežných bytoch nenájdeš.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 58 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

OCCAM | exkluzívny 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

2-izbový štýlový podkrovný byt 56,10 m2 v centre Starého Mesta BA I Ferienčíkova ulica na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový podkrovný byt s otvorenou dispozíciou (open space) o výme

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

257,000 € 4581 €/m²

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

REZERVOVANÉ: Staromestský byt po rekonštrukcii s výbornou výmerou, BA I. Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert exkluzívne v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový 2i byt, 68 m2, balkón, sklad, garáž, BEZRUČOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 - izbový slnečný byt v blízkosti Dunaja na Bezručovej ulici v S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 63 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PROJEKTE SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 7780 €/m²

VEĽKÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S NAJLEPŠOU ORIENTÁCIOU VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 10156 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V MODERNOM CENTRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 63 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj nový, doposiaľ nikým neobývaný 2-izbový byt v srdc

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán situovaný v kvalitnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4804 €/m²

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝMI STROPMI V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 5317 €/m²

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie