**REZERVOVANÉ** SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 75 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – priestranný, svetlý, klimatizovaný 2 izbový byt na 4/4 p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5600 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70.9 m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku Na predaj priestranný plne klimatizovaný 2 izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 5219 €/m²

člen NARKS

DUBAI - 2 izbový byt Jumeirah Village Triangle (JVT) PREDPREDAJ - OFF-PLAN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynské nivy | 60 m²

Dubaj nie je len mestom luxusu a impozantných mrakodrapov – je to miesto neobmedzených príležit

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,900 € 3315 €/m²

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

2izbový byt byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 82 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 4085 €/m²

2 izbový apartmán v Starom meste s výhľadom - Rezidencia Žilinská (701)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 48.16 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 48,16m2 + 10,40

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,430.8 € 6820 €/m²

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - štýlový 2i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

TOP PONUKA: Predaj 2i bytu na LEŠKOVEJ UL., BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt s garantovaným výnosom v e

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

DIRECTREAL|Staromestský byt s výmerou 94 m2 v úplnom centre Bratislavy, Františkánske námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Františkánske námestie | 94 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s výmerou 94 m2 v historickom ce

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 4777 €/m²

Priestranný až 70m2 - 2,5 izbový byt na hranici starého mesta BA, blízko parky, výhľad na kamzík

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

267,000 € 3708 €/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj, Bratislava - Stare Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 83 m²

2 izbový byt na predaj, Bratislava – Staré Mesto Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 5964 €/m²

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Neibrs | Rezidencia Búdková | 2 izb. byt v štandarde, 57 m2, terasa, parkovanie, novostavba, Horský park, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 57 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj nový 2 izbový byt s terasou v štandarde bez kuchyns

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5965 €/m²

Neibrs | Elegantný 2 izb. byt v centre mesta vedľa prezidentskej záhrady, klimatizácia, loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kollárovo námestie | 70.4 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný 2-izbový byt v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5952 €/m²

NAJKRAJŠÍ 2 - IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK? 18. POSCHODIE, VÝHĽAD NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 56 m²

Najkrajší 2-izbový byt v projekte Sky Park? Napísať „najkrajší je samozrejme subjektívne... Al

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 7839 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s potenciálom na 3-izbový v zelenom vnútrobloku (Justičná ul., Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Justičná | 72 m²

Hľadáte byt v zrenovovanom tehlovom bytovom dome v centre mesta, ktorý ponúka viac než len tesn

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 4847 €/m²

PREDAJ posledný 2-izbový byt s predzáhradkou – projekt PRI STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 48.36 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou výmerou 87,07 m², z čoho tvorí obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,355 € 6397 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie