2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri
139,900 € 2023 €/m²
3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v
199,900 € 1474 €/m²
4 izbový byt | Námestie Slobody | 109.69 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý 4‑izbový byt s výmerou 109,69 m², ktorý sa nachádza v úplnom centr
179,900 € 1640 €/m²
3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²
Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v
169,900 € 2350 €/m²
Rodinný dom | Hrnčiarska | 178 m²
Predstavujeme vám ATRIUM POD KAMENICOU, moderné dvojpodlažné bývanie, ktoré spája nadčasový diz
204,795 € 1151 €/m²
3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²
Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka
295,314 € 3668 €/m²
3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²
na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám
274,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | Záhrady | 122 m²
NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s garážou – Trenčín, Kubrá Spol. ZAJO Reality vám výhradne
329,000 € 2697 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²
Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k
259,000 € 4111 €/m²
3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p
339,000 € 3906 €/m²
3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári
799,000 € 4303 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS
265,000 € 2304 €/m²
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²
HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R
1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP
1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²
HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²
HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k
455,000 € 6636 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.