SENEC - NA PREDAJ výnimočná novostavba pre náročných 5-izbový rodinný dom v Senci.

Reality Senec

Rodinný dom | Kysucká | 147 m²

Wealth Group vám ponúka dva 5-izbové, moderné, architektonicky čisté a nadštandardne riešené ro

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

496,500 € 3378 €/m²

1 izbový apartmán KVP Grunt č. 31

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP | 41.4 m²

Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúkame na predaj

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3621 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Projekt Bukovina | Horný 4-izbový holobyt v novostavbe, cca 92 m², Turzovka

Reality Turzovka

4 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Horný 4-izbový holobyt v novostavbovej časti Projektu Bukovina. Cca 92 m², lodžia, veľká denná

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turzovka

1,990 €/m2 22 €/m2

Projekt Bukovina | Veľký 4-izbový holobyt v novostavbe, cca 92 m², Turzovka

Reality Turzovka

4 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

Veľký 4-izbový holobyt v novostavbovej časti Projektu Bukovina. Cca 92 m², veľká denná zóna, 3

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turzovka

1,990 €/m2 22 €/m2

Projekt Bukovina | 3-izbový byt s garážou, pivnicou, lodžiou a 2 parkovacími miestami

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Najpraktickejší byt v Projekte Bukovina. Cca 75 m², garáž, pivnica, lodžia, 2 parkovacie miesta

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turzovka

175,000 € 2333 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.8

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 67.72 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

196,400 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Projekt Bukovina | 3-izbový holobyt s lodžiou, 2 parkovacími miestami a cenou 155 000 €

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

3-izbový holobyt v komornom Projekte Bukovina v Turzovke. Cca 65 m², lodžia, šatník, špajza, 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turzovka

155,000 € 2385 €/m²

600m2 pozemok, 4 izbový RD - 100m2 úžitková plocha, obľúbená lokalita pri BA - Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 100 m²

4izbový kvalitný murovaný bungalov s úžitkovou plochou 100 m2 s pozemkom 600m2 v tichej lokali

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.08.2025
Domy na predaj Tomášov

277,000 € 2770 €/m²

4 izbový murovaný tehlový moderný bungalov - tep. čerpadlo, tesne pri Bratislave s pekným pozemkom

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 92.4 m²

Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy s úžitkovou plochou 92,4m2 na krásnom po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

299,000 € 3236 €/m²

Akcia - II. etapa - pozemky pre firmy aj investorov - na halu, showroom, office, sklad - buďte súčasťou Business Parku v Pezinku

Reality Pezinok

Iný priestor | 1 m²

Chcete vlastné sídlo firmy, halu, showroom, office, sklad? Buďte súčasťou Business Parku P1 v P

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na predaj Pezinok

105 €/m2 125 €/m2

Hala 370m2 + pozemok 927m2 - D4 area, na vstupe do BA - pozemky s ponukou výstavby haly / prevádzky

Reality Bratislava-Vrakuňa

Skladový objekt | Ráztočná | 370 m²

Ponúkame pozemky na predaj pre firmy v Business Parku D4 tensne pri Bratislave na vstupe od D4

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

297,000 € 803 €/m²

Väčší kvalitný tehlový bungalov, blízko na D4, R7 aj na hrádzu, iba 1km od Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu murovaného tehlového bungalovu hneď na začiatku v obci K

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

374,000 € 3252 €/m²

4-izb. tehlový bungalov s úžitkovou plochou 90 m², pozemok 684m2 tesne pri BA - Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | Okružná ulica | 90 m²

Ponúkame moderný 4-izbový tehlový bungalov s úžitkovou plochou 90 m², s krásnym rohovým a pries

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Tomášov

299,000 € 3322 €/m²

Haly už od 225m2 na predajňu, showroom, sklad, či výrobu - na predaj, alebo aj na prenájom - BP1 - Business Park Pezinok

Reality Pezinok

Priestor pre sklad | 450 m²

Ponúkame na predaj haly vhodné na predajne, showroomy, sklady, alebo výrobu. Každá hala má výme

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Pezinok

420,000 € 933 €/m²

Väčší kvalitný tehlový bungalov, blízko na D4, R7 aj na hrádzu, iba 1km od Dun. Lužnej - na začiatku obce Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | 115 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

374,000 € 3252 €/m²

Na predaj - moderné haly už od 225m2 na predajňu, showroom, sklad, či výrobu - alebo aj na prenájom - BP1 - Business Park Pezinok

Reality Pezinok

Skladový objekt | 225 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Pezinok

420,000 € 1867 €/m²

Rodinný dom Levočská ulica, Prešov - NOVÁ CENA!

Reality Prešov

Rodinný dom | Levočská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - rozostavanú stavbu na Levočskej ulici v Prešove na pozemku

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prešov

175,000 € 1458 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 80.06 m²

Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie 1x klimatizácia – v druhej eta

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

259,140 € 3237 €/m²

Projekt Byty Jantárová – 2-izbový byt s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jantárová | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt na ulici Jantárová, vo vyhľadávanej lokalite blízko centra. Byt sa nachá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 4457 €/m²

2 izb. byt, klimatizovaný, balkón, výťah, el. vonkajšie žalúzie, pivnica , štandard v cene, podlahové kúrenie.

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 49.97 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 F2 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

172,000 € 3442 €/m²

1izb. byt , klimatizovaný , veľký balkón, el. žalúzie, podlahové kúrene, štandard v cene

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Dúhová | 48.29 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 1 izbový byt, 112D2 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3210 €/m²

Szőlősardó - rodinný dom v peknom prostredí

Reality Szőlősardó

Rodinný dom | Maďarsko | Szőlősardó | Szőlősardó

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szőlősardó v Maďarsku. Tento rodinný dom bol postave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Szőlősardó

26,500 € 177 €/m²

Klimatizovaný 2izb. byt, balkón , pivnica , podlahové kúrenie , štandard v cene

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 3446 €/m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU, SOKOĽANY

Reality Sokoľany

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbovú NOVOSTAVBU dvojpodlažného rodinného domu A v slepej ulici v obci

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

165,000 € 1100 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie