Predaj pozemku s kontajnerom -skladovanie/parkovanie motorky

Reality Bratislava-Dúbravka

Skladový objekt | Polianky | 8.06 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1712 €/m²

NA PREDAJ: 4. etapa výstavby rodinných domov, Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Dolný Bar | 75 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj nízkoenergetické, samostatne stojace rodinné domy na kľúč v

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

210,000 € 2800 €/m²

Novostavba 4 izb.domu s garážou v Rišňovciach

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Salaše | 129 m²

Rich REALITY ponúka: Moderné 4-izbové rodinné domy s garážou – obec Rišňovce (Salaše) Rišňovce,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,870 € 2832 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 63 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.47 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,800 € 2691 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU 2km od NZ/ ANDOVCE

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

169,900 € 1734 €/m²

Rodinný dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 1286 €/m²

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Športová | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

320,000 € 1435 €/m²

AARK: Rodinný dom pre náročného klienta, Školská, KRAKOVANY

Reality Krakovany

Rodinný dom | Školská | 362 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krakovany

Cena dohodou

Novostavba 3 izbový byt s terasou 176 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hlavná | 176 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2131 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Dva domy na veľkorysom pozemku v centre Rajky

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, ktorú si môžete dokončiť presne podľa svojich pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rajka

110,000 € 550 €/m²

Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

Ponúkam NA PREDAJ 4 izbovú NOVOSTAVBU s GARÁŽOU BAJČ

Reality Bajč

Rodinný dom | BAJČ | 152 m²

Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč.Ploc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1414 €/m²

N.O.V.I.N.K.A Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 156 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plocha: úžitk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1378 €/m²

Predaj pozemku s kontajnerom -parkovanie motorky/skladovanie

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Polianky | 8.05 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

13,800 € 1714 €/m²

Moderná vila v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa Blanca)

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

F-one reality s.r.o. ponúka na predaj modernú vilu v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 2892 €/m²

Nevšedná nehnuteľnosť na rekreáciu, alebo trvalé bývanie v podhorí Malých Karpát.

Reality Lošonec

Chalupa, rekreačný domček | Lošonec | 636 m²

Rich REALITY ponúka v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavb

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardná nehnuteľnosť v krásnom tichom prostredí Malých Karpát.

Reality Lošonec

Rodinný dom | Lošonec | 636 m²

Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lošonec

420,000 € 660 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú Luxusnú Vilu v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 223 m²

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

499,000 € 2238 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie