Rodinný dom | - | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami
599,000 € 3328 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou te
320,000 € 2667 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²
Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli
199,400 € 4197 €/m²
3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²
Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von
279,000 € 3618 €/m²
Rodinný dom | - | 117.21 m²
V prípade, že máš už prelustrované všetky inzerované ponuky a nenadchli ťa, tak táto určite áno
130,000 € 1109 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Stará Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rod
229,000 € 2663 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 62.16 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112B3 kl
186,000 € 2992 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 132.6 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl
178,000 € 1342 €/m²
2 izbový byt | Dúhová | 58.05 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 C2 k
180,000 € 3101 €/m²
2 izbový byt | Dúhova | 102.27 m²
Klimatizovaný 2izb byt , predzáhradka, vonkajšie el. žalúzie , štandard v cene Predpredaj 4
169,000 € 1652 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj rozostavaný
65,500 € 109 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 130 m²
Chata sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkotatranského národného parku lemovanej vrchmi Dereš
220,000 € 1692 €/m²
2 izbový byt | - | 55 m²
KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M
150,000 € 2727 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 67.83 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC
178,100 € 2626 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 71 m²
194,800 € 2744 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²
167,600 € 2690 €/m²
Rodinný dom | Nitra | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc
369,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj modernú 4 izbovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou. Plocha: úžitková 1
119,000 € 1083 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 137 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl
138,900 € 949 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v radovej zástavbev meste Nové Zámky pri uliuci Slovenská. P
279,900 € 1347 €/m²
3 izbový byt | Teslova | 55.4 m²
DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov
339,500 € 6128 €/m²
3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²
DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá
399,500 € 5892 €/m²
Skladový objekt | Polianky | 8.06 m²
Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka výnimočný predaj pozemku v osobnom vlastníctve + odolný
13,800 € 1712 €/m²
Garáž | Polianky | 29.75 m²
Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj pozemok - parkovacie státie pre karavan s roz
18,900 € 635 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.