2 izb byt s predzáhradkou: projekt SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

197,700 € 4289 €/m²

4 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 132.57 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

664,440 € 5012 €/m²

3 izb. byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

299,400 € 4154 €/m²

5 izbový strešný byt- PENTHOUSE v projekte SÝKORKY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 152.29 m²

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

782,100 € 5136 €/m²

4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 96.56 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

385,000 € 3987 €/m²

3 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 85.09 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

362,000 € 4254 €/m²

Prémiový 4 - izbový byt v projekte Sýkorky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 106.11 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 3854 €/m²

2,5 izbový byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 65.6 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

256,200 € 3905 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hronské Kosihy

Reality Hronské Kosihy

Rodinný dom | Nezadaná | 150.89 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hronské Kosihy - spolu s pozemko

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Hronské Kosihy

135,000 € 895 €/m²

4bytovka vo výstavbe na predaj - Padáň

Reality Padáň

3 izbový byt | hlavná | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 3izbové byty s terasou či balkónom a parkovacím státím v obci Padáň.

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Padáň

145,000 € 1706 €/m²

4izbová novostavba v obci Michal na Ostrove - Kolónia / dvojdom

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | vedľajšia | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu novostvbu v obci Michal na Ostrove-Kolónia, je súčasťou dvojdomu,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

195,000 € 1893 €/m²

Investičná príležitosť: Predaj garsónky v podkroví bytového domu!

Reality Myjava

Garsónka | kpt. M. Uhra | 16 m²

Investičná príležitosť: Predaj garsónky v podkroví bytového domu! Máme pre vás skvelú investič

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Myjava

32,000 € 2000 €/m²

Predpredaj! Developerský projekt SRDCE GROBU.

Reality Senec

2 izbový byt | Senec | 55 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

123,000 € 2236 €/m²

REZERVOVANE-Rodinný dom v Obišovciach, 1383m2 pozemok

Reality Obišovce

Rodinný dom | 250 m²

Hľadáte dom, pri ktorom viete využiť svojho kreativného ducha? Ponúkam na predaj rodinný dom v

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Obišovce

139,000 € 556 €/m²

Exkluzívna Ponuka: Moderné Novostavby Rodinných Domov v Tesnej Blízkosti Zemplínskej Šíravy!

Reality Hnojné

Rodinný dom | 152.8 m²

Mám pre Vás jedinečnú príležitosť získať svoj vysnívaný domov! Predstavujem Vám tri identické,

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hnojné

198,000 € 1296 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 49 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

124,000 € 2531 €/m²

Rodinný dom v malebnej obci Beša

Reality Beša

Rodinný dom | 200 m²

Dom, ktorý čaká na niekoho, kto mu vdýchne nový život. Hľadáte miesto, ktoré si môžete pretvor

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Beša

80,000 € 400 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bratislava | 67 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 2388 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Senec

3 izbový byt | Senec | 67 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

160,000 € 2388 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba v krásnej lokalite

Reality Sokolovce

Rodinný dom | 108.5 m²

JKV Real ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v objekte dvojdomu na peknom, rovinatom

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

165,000 € 1521 €/m²

Kúp byt dnes a "zajtra" zarob

Reality Prešov

1 izbový byt | 28 m²

Hľadáš výhodnú investíciu do bytu? Využi jedinečnú príležitosť kúpiť byt v pripravovanom projek

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

111,000 € 3964 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Veľký Cetín, rozostavaný, 75tis

Reality Veľký Cetín

Rodinný dom | 700 m²

🏡 ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM – VEĽKÝ CETÍN 15 km Nitra | 10 km Vráble | kompletná občianska vybave

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľký Cetín

75,000 € 107 €/m²

Predaj-Chata na celoročné bývanie.Kavečany.

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Vitalina | 78 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľný objekt na individuálnu rekreáciu – chatu/chatodom v krá

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

229,000 € 3449 €/m²

Výjimečný penthouse s panoramatickým výhledem na moře v Benidormu. Luxus bez kompromisů.

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Představujeme vám jeden z nejvýjimečnějších penthousů na pobřeží Costa Blanca, situovaný ve 40.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

2,065,000 € 1 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie