Na predaj rodinný dom neďaleko centra postavený na 7,5 ár pozemku

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej lokalite len 10 minút pešo do centra, v lokalite me

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

155,000 € 1292 €/m²

Na predaj krásna víkendová chalupa v tichej lokalite malebnej obce Diva neďaleko Štúrova

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný víkendový dom v úžasnej lokalite neďaleko Štúrova a Ostr

Publikované: 08.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Štúrovo

115,000 € 1150 €/m²

Priestranný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko Fillerovho kopca na 13 ár pozemku

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Tatranský priechod | 250 m²

Exkluzívny dvojpozemok a nehnuteľnosť na predaj v prémiovej lokalite v Nových Zámkoch. V blízko

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Domy na predaj Nové Zámky

349,000 € 1396 €/m²

Na predaj tehlový rodinný dom s veľkou záhradou a s novou strechou v Komoči

Reality Komoča

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom postavený na 12,64 ár pozemku v Komoči. Pozemok je k

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Domy na predaj Komoča

95,000 € 950 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný dom Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj prízemný rodinný dom v tichej uličke v Nesvadoch. Dom je postavený z kombinácie pálen

Publikované: 19.07.2022 Aktualizované: 05.01.2026
Domy na predaj Nesvady

123,000 € 1230 €/m²

4-izb. RD s potenciálom úpravy na 5-izb. JABLONEC

Reality Jablonec

Rodinný dom | 150 m²

Chcete bývať v priestrannom dome s pokojom vidieka, ale stále na dosah mesta? Do ponuky prináša

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Jablonec

309,000 € 2060 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SENEC-novostavba rodinného domu-4 izby, parkovanie-VÝBORNÁ CENA

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 105.3 m²

Ak hľadáte dostupné bývanie v rodinnom dome priamo v Senci a za prijateľnú cenu, táto ponuka j

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Senec

259,000 € 2460 €/m²

Novostavba moderného 4-izb. rodinného domu na predaj

Reality Trnava

Rodinný dom | 80 m²

Broker Consulting, a.s. Vám v zastúpení klienta predstavuje a ponúka na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

BartanusReality - !!!!! REZERVOVANÁ !!!!! novostavba rozmerného rodinného domu v Trenčianskej Turnej, časť Hámre.

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | 4051 | 160 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=CNiHx4UaHKo Video prehliadka TU.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

485,000 € 3031 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EQUITY, realitná kancelária – VEĽKÝ DOM S PEKNÝM POZEMKOM vo výbornej lokalite v blízkosti Malého Dunaja !

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

EQUITY, realitná kancelária – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavbu rodinn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

Info v RK

DVOJPODLAŽNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - OBEC ČEČEJOVCE DOHODA !

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Čečejovce | 220 m²

Ponúkame Vám na exkluzívny predaj - dvojpodlažný, 6-izbový rodinný dom situovaný na pozemku v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

140,000 € 636 €/m²

Rodinný dom - chalupa pod Bukovcom (2 869 m2), Švedlár

Reality Švedlár

Rodinný dom | 150 m²

Číslo ponuky: 9029 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM - CHALUPU nachádzajú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Švedlár

179,000 € 1193 €/m²

Luxusný zrubový dom Slovenský raj

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 250 m²

Číslo ponuky: 9193 - Ponúkame na EXKLUZÍVNE NA PREDAJ LUXUSNÝ ZRUBOVÝ DOM S ATRAKTÍVNOU VYHLI

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom vhodný aj ako chalupa Mlynky NP Slov. raj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 92 m²

Číslo ponuky: 8885 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM VHODNÝ NA TRVALÉ BÝVANIE ALEBO

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Vidiecky moderný bungalov novostavba (790 m2) Jánovce, časť Čenčice

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 96 m²

Číslo ponuky: 9196 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBU RODINNÉHO DOMU S TERASOU A ZÁHRA

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 3073 €/m²

Rodinný dom 5+K s garážou Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | 172 m²

V západnej časti mesta Krompachy, ponúkame exkluzívne tento priestranný rodinný dom NA PREDAJ.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krompachy

139,000 € 808 €/m²

Atraktívny meštiansky dom s veľkou záhradou v Levoči

Reality Levoča

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 120 m²

Číslo ponuky: 9110 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY MEŠTIANSKY RODINNÝ DOM - MESTSK

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rodinný dom Krompachy s garážou - Turistická ulica

Reality Krompachy

Rodinný dom | 200 m²

V lukratívnej časti mesta Krompachy, v kľudnej uličke bez dopravného ruchu stojí tento rodinný

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krompachy

169,000 € 845 €/m²

Multifunkčný dom s veľkým pozemkom (1656 m2) Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 258 m²

Číslo ponuky: 9185 - Ponúkame NA PREDAJ ATRAKTÍVNY DOM NA POHODLNÉ BÝVANIE ALE AJ PODNIKANIE S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom (654 m2), garáž, altánok, záhrada Smižany

Reality Smižany

Rodinný dom | 180 m²

Číslo ponuky: 9191 - Ponúkame NA PREDAJ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, HOSPODÁRSKOU BUDOVOU, ALTÁNKOM

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Smižany

280,000 € 1556 €/m²

RD s ovocným sadom (3 629 m2) pri Spišskej Kapitule

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | 240 m²

Číslo ponuky: 8921 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A SADOM nachád

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba energet. úsporný RD na okraji obce Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Rodinný dom | Padinská | 101 m²

Číslo ponuky: 9145 - Ponúkame PRÍLEŽITOSŤ NA BÝVANIE V MODERNOM ENERGETICKY ÚSPORNOM RODINNOM D

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Spišský Hrhov

193,725 € 1918 €/m²

Exkluzívna VILA Veľká Lomnica Vysoké Tatry

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Golfová | 486 m²

Číslo ponuky: 8781 - Ponúkame na PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM - VILU S ATRAKTÍVNYM VÝHĽADOM N

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Slnečný rodinný dom v meste Žarnovica (ul. Partizánska)

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 360 m²

IMG real ponúka na predaj krásny 5-izbový rodinný dom v meste Žarnovica (ul. Partizánska) P

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

298,000 € 828 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23125)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30461)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie