Na predaj rodinný dom v obci Veľké Kosihy

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | 120 m²

Popis nehnuteľnosti: Tento rodinný dom je umiestnený na veľkom 10,9 árovom pozemku v tichej obc

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

65,000 € 542 €/m²

Na predaj rodinný dom s 5 apartmánmi vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kurtaserská | 200 m²

-SK- Ponúkame na predaj kompletne vybavený apartmánový dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Veľký Meder

199,990 € 1000 €/m²

Na predaj 5 izb. rodinný dom v obci Hubice

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

-SK- Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej časti obce Hub

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Hubice

179,990 € 1500 €/m²

Na predaj 2 izb. rodinný dom v obci Okoč, ul. Železničná

Reality Okoč

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

-SK- Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Okoč, situovaný na priestrannom pozemku s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Okoč

124,990 € 1389 €/m²

Rodinný dom, pozemok 1009 m2, predaj, Papradno

Reality Papradno

Rodinný dom | Papradno | 150 m²

Znížená cena domu. Ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Papradno. Dom je osadený na pe

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Papradno

92,000 € 613 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM DOLNÁ MARIKOVÁ OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | Dolná Mariková | 50 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci starší rodinný dom situovaný v obci Dolná Mariková okres

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

72,900 € 1458 €/m²

REZERVOVANÉ : Na predaj poschodový 5 izbový rodinný dom, pozemok 1039 m2, obec Blatnica, okres Martin.

Reality Blatnica

Rodinný dom | Blatnica | 200 m²

REZERVOVANÉ : Ponúkam na predaj poschodový rodinný dom, novostavba, 5 - izbový, obec Blatnica,

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Blatnica

329,900 € 1650 €/m²

Rodinný dom na prenájom, novostavba v Tomčanoch, Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Na prenájom rodinný dom - novostavba, vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná sa o č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Rodinný dom 250 m2, pozemok 350 m2, predaj, Kunerad

Reality Kunerad

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Realitná kancelária BuBy Vám ponúka nový rodinný dom v Kunerade pri Rajeckých Tepliciach. Dom j

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kunerad

265,000 € 883 €/m²

Rozostavaný rodinný dom - platňa na predaj, obec Slovany, okres Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú platňu na 4 izbový bungalov, v obci Slovany okres Martin. Možno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

95,000 € 896 €/m²

Bungalov, novostavba s garážou na predaj, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného, 4 izbového murovaný rodinného domu (bungalov) s garážou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

475,000 € 3417 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmem rodinný dom, novostavba v obci Diaková, pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Slenčné Lány | 230 m²

Na prenájom ponúkam novostavbu krásneho rodinného domu vo vyhľadávanej obci Diaková, pri Martin

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu na predaj, obec Socovce, okres Martin.

Reality Socovce

Rodinný dom | Socovce | 541 m²

Na predaj ponúkame novostavby 4 rodinných domov typu bungalov, postavených na rovinatých, slneč

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Socovce

149,000 € 275 €/m²

Rodinný dom na predaj, obec Belá - Dulice, okres Martin.

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Belá Dulice | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom s menším pozemkom v cene bytu, v obci Belá - Dulice, pri Martine.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

150,000 € 600 €/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2.

Reality Martin

Rodinný dom | d. kužela | 769 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu, Veľké Teriakovce, okr Rimavská Sobota

Reality Veľké Teriakovce

Rodinný dom | Malé Teriakovce | 95 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový Rodinný dom s podlahovou plochou 90 m2 vo Veľkých Teriakovciach - č

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Teriakovce

185,000 € 1947 €/m²

Na prenájom rodinný dom s garážou, novostavba, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderný 4-izbový murovaný rodinný dom (bungalov) s garážou, nachádza

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ : Rodinný dom na predaj, obec Blatnica, okres Martin, pozemok 1039m2.

Reality Martin

Rodinný dom | Jilemnického | 200 m²

REZERVOVANÉ : Ponúkam na predaj poschodový rodinný dom - 5-izbová novostavba, v obci Blatnica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

329,900 € 1650 €/m²

Na predaj rodinný dom, Kláštor pod Znievom, okres Martin, 770 m2 pozemok.

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | D. Kužela | 769 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, novostavba, Martin - Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Ponpkam na predaj novostavbú rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

375,000 € 1344 €/m²

Prenajmem rodinný dom v Diakovej pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Diaková | 160 m²

Ponúkam na prenájom moderný, nízkoenergetický, dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe s ga

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Lev Reality - Zachovalý domček s veľkým pozemkom v pokojnej obci Dolné Semerovce

Reality Dolné Semerovce

Rodinný dom | Nezadaná | 40 m²

Čo Vás na tejto nehnuteľnosti zaujme? Veľký pozemok o výmere 815 m² Rovinatý dvor ponúka ideáln

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dolné Semerovce

19,500 € 488 €/m²

NOVOSTAVBA 4 izb. rod. domu s 3 parkov. státiami v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 103 m²

Predaj 4 izbového bungalovu s krytou terasou v obci Láb (okres Malacky) - 10 km od Malaciek, 25

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Zabehnutá novostavba: Komfort domu, pokoj vidieka a na skok do BB a ZV

Reality Lukavica

Rodinný dom | Lipová | 196 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Lukavica

349,000 € 1781 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie