Bungalov, novostavba s garážou na predaj, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného, 4 izbového murovaný rodinného domu (bungalov) s garážou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

475,000 € 3417 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmem rodinný dom, novostavba v obci Diaková, pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Slenčné Lány | 230 m²

Na prenájom ponúkam novostavbu krásneho rodinného domu vo vyhľadávanej obci Diaková, pri Martin

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu na predaj, obec Socovce, okres Martin.

Reality Socovce

Rodinný dom | Socovce | 541 m²

Na predaj ponúkame novostavby 4 rodinných domov typu bungalov, postavených na rovinatých, slneč

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Socovce

149,000 € 275 €/m²

Rodinný dom na predaj, obec Belá - Dulice, okres Martin.

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Belá Dulice | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom s menším pozemkom v cene bytu, v obci Belá - Dulice, pri Martine.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

150,000 € 600 €/m²

Predaj rodinného domu, Veľké Teriakovce, okr Rimavská Sobota

Reality Veľké Teriakovce

Rodinný dom | Malé Teriakovce | 95 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový Rodinný dom s podlahovou plochou 90 m2 vo Veľkých Teriakovciach - č

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Teriakovce

185,000 € 1947 €/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2.

Reality Martin

Rodinný dom | d. kužela | 769 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmem rodinný dom v Diakovej pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Diaková | 160 m²

Ponúkam na prenájom moderný, nízkoenergetický, dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe s ga

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, novostavba, Martin - Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Ponpkam na predaj novostavbú rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

375,000 € 1344 €/m²

Na predaj rodinný dom, Kláštor pod Znievom, okres Martin, 770 m2 pozemok.

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | D. Kužela | 769 m²

Ponúkam na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom rodinný dom s garážou, novostavba, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderný 4-izbový murovaný rodinný dom (bungalov) s garážou, nachádza

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ : Rodinný dom na predaj, obec Blatnica, okres Martin, pozemok 1039m2.

Reality Martin

Rodinný dom | Jilemnického | 200 m²

REZERVOVANÉ : Ponúkam na predaj poschodový rodinný dom - 5-izbová novostavba, v obci Blatnica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

329,900 € 1650 €/m²

Lev Reality - Zachovalý domček s veľkým pozemkom v pokojnej obci Dolné Semerovce

Reality Dolné Semerovce

Rodinný dom | Nezadaná | 40 m²

Čo Vás na tejto nehnuteľnosti zaujme? Veľký pozemok o výmere 815 m² Rovinatý dvor ponúka ideáln

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dolné Semerovce

19,500 € 488 €/m²

NOVOSTAVBA 4 izb. rod. domu s 3 parkov. státiami v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 103 m²

Predaj 4 izbového bungalovu s krytou terasou v obci Láb (okres Malacky) - 10 km od Malaciek, 25

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Zabehnutá novostavba: Komfort domu, pokoj vidieka a na skok do BB a ZV

Reality Lukavica

Rodinný dom | Lipová | 196 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Lukavica

349,000 € 1781 €/m²

Nadštandardný rodinný dom na Jazmínovej ulici, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Jazminová | 239.4 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj poctivú a citlivo modernizovanú nehnuteľnosť v pokojne

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Zvolen

358,000 € 1495 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nezábudková | 210 m²

Rezidencia na Sarvaške vo Zvolene predstavuje vzácnu kombináciu prémiovej polohy a veľkorysej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zvolen

569,000 € 2710 €/m²

Novostavba bungalovu v Lukavici len 10 minút od BB aj ZV

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 108 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu v Lukavici. Táto ponuk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 2769 €/m²

Obrovská vila v centre. Bývajte spolu a predsa v súkromí

Reality Žarnovica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 412 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka výnimočnú mestskú rezidenciu. Vďaka veľkorysej rozlohe, flexibi

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Domy na predaj Žarnovica

539,000 € 1308 €/m²

Novostavba RD Sliač Slnečnica – teraz veľmi výhodne

Reality Sliač

Rodinný dom | 114.5 m²

ABC realitná exkluzívne predstavuje: Nový dom vo výbornej lokalite teraz za dostupnú cenu. Získ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Sliač

385,000 € 3362 €/m²

Na predaj Rodinný dom -rezort - Banská Bystrica 4500m2

Reality Slovenská Ľupča

Rodinný dom | Záhradná | 640 m²

Exkluzívna Rezidencia pod Majestátnym Lupčianskym Hradom: Váš Súkromný Raj s Nekonečnými Možnos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Domy na predaj Slovenská Ľupča

799,000 € 1248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový rodinný dom/ chalupa s dušou histórie v obci Pukanec

Reality Pukanec

Rodinný dom | 220 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý v sebe spája atmosféru minulosti, vidiecky šarm

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Pukanec

195,000 € 886 €/m²

Lev Reality - Exkluzívna novostavba rodinného domu v Leviciach na prenájom

Reality Levice

Rodinný dom | Družstevnícka ul. | 150 m²

Moderný dizajn sa tu stretáva s komfortom prémiového bývania. Sú domy, do ktorých prídete na o

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na prenájom Levice

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|4-izbový dom na veľkom pozemku 2 157 m² – Trnovec n. Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 151 m²

Directreal Family - Priestranný 4-izbový dom s veľkým pozemkom – Trnovec nad Váhom Ponúkame n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

124,800 € 826 €/m²

NA PREDAJ: 4-izb. dom vo výbornej lokalite v obci Moravský Svätý Ján, blízko českých hraníc.

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | 250 m²

Ak si plánujte zrealizovať vlastnú predstavu o bývaní a nemáte čas ani možnosti nájsť vhodný st

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Moravský Svätý Ján

190,000 € 760 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie