GRAVITAS | Veľkometrážny dom s wellness, bazénom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | SNP | 635 m²

Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Nový 1-izbový byt v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | Námestie svätej Rozálie | 25.44 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom úplne nový, moderne zariadený 1-izbový byt v centre Ivanky pri Du

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Priestranný 5 izbový rodinný dom s tromi parkovacími miestami

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 168 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom na Bernolákovskej ulici v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

340,000 € 2024 €/m²

OCCAM | Moderný 3i byt s balkónom, Ivanka pri Dunaji – ideálny pre pokojné rodinné bývanie, len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 70.84 m²

Occam New Home ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Ivanke pri Dunaji. Byt predstavuje ideál

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

256,872 € 3626 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom s ďalším stavebným pozemkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Zelená | 290 m²

Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

399,000 € 1376 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom murovaných skladových priestorov 440m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | Poľovnícka | 440 m²

Directreal Office - Prenájom murovaného skladu v Ivanke pri Dunaji v skladovom areáli. * Vým

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

1,466.67 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom skladovo - výrobných priestorov 400m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | Polovnícka | 400 m²

Directreal Office - Prenájom murovaných skladovo výrobných priestorov o výmere 400m2. Lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

4.17 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Ivanka pri Dunaji - 3izbový rodinný dom so záhradkou

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka | 70 m²

Popis • 3izbový rodinný dom po rekonštrukcii • Samostatná časť dvojdomu • úžitk. plocha 70 m2 •

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na prenájom Ivanka pri Dunaji

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

TOP PONUKA: 4-izbový dom so záhradou za skvelú cenu – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Pri pálenici | 115 m²

Na predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Ivanke pri Dunaji Ponúkame na predaj prí

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

299,000 € 2600 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt s parkovacím miestom na prenájom

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | SNP | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt na zvýšenom prízemí s parkovacím miestom v centre Ivanky

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj veľkorysý stavebný pozemok v Ivankej pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | - | 911 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 911 m² v obľúbenej a vyhľ

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

275,000 € 302 €/m²

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ: 4-izbový tehlový dom na 787 m² pozemku – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Pekná | 125 m²

Realitná kancelária PHINEX partner ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a ž

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

265,000 € 2120 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok pre oddych, ktorý si zamilujete!

Reality Ivanka pri Dunaji

Rekreačný pozemok | Hlavná | 403 m²

Realitná kancelária WIVA Real Vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok v obľúbenej záhr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

99,900 € 248 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 600 m² – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 600 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť na výstavbu vášho vysnívaného rodinného domu v pokojnej a ti

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

195,000 € 325 €/m²

Predáme rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami v Ivanke pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Štefánikova | 127.5 m²

Ponúkame na predaj bezbariérový rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nachádza

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

325,000 € 2549 €/m²

BOSEN | 5izb RD bez kompromisov + hosťovský domček, sauna, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Nám. sv. Rozálie | 324 m²

DOM BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v srdci obce Ivanka pri Dun

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku 563 m2 v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sadová | 563 m²

Predaj stavebného pozemku, Ivanka pri Dunaji. Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Group V

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 336 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK - IVANKA p. DUNAJI - DOMBALE - 586M2

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dombale | 586 m²

Ponúkame na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 586m2 v novo vybudovanej časti obce Ivank

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

315 €/m2 315 €/m2

GRAVITAS | PREDAJ 3i byt Novostavba | Bernolákovská Ivanka Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

272,450 € 3890 €/m²

GRAVITAS | PREDAJ 3,5i byt Novostavba |Bernolákovská Ivanka Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

4 izbový byt | Bernolákovská | 78.66 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3,5-izbový byt v projekte AURORA Residence na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

299,779 € 3811 €/m²

GRAVITAS | PREDAJ 3i byt s predzáhradkou | NOVOSTAVBA

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 75.65 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

299,023 € 3953 €/m²

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt Novostavba | Bernolákovská Ivanka Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 43.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 2-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Nebytový/kancelársky priestor na prenájom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 20 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor v centre Ivanky pri Dunaji. Miestnosť je nepriechodná o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt (D.III.1) s terasou a predzáhradkou, pivničná kobka a štandard bytu v cene!

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.43 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 3989 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie