3I DOM S PODKROVÍM V CENTRE OBCE VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Reality Ivanka pri Dunaji

Obchodné priestory | Farnianska | 68.6 m²

alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Ivanka pri Dunaji

145,000 € 2114 €/m²

Top
Top

5i RD s veľkou záhradou a samostatným bytom – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²

Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

409,000 € 1189 €/m²

Top
Top

Garáž v Bernolákove

Ponúkame Vám na predaj garáž. K dispozícii bude 88 garáží v 10 samostatne stojacich o

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Objekty na predaj Ivanka pri Dunaji

34,100 €

Sklad na prenájom o ploche 600 m2 a 1200 m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | 600 m²

S O-36 Na prenájom skladový priestor o ploche 600 m2 s jednou bránou resp.1200 m2 s dvomi brán

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KRÁSNY 3 IZBOVÝ MEZONETOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU - IVANKA PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 60 m²

Ponúkame Vám do prenájmu krásny nový 3 izbový mezonetový byt s predzáhradkou v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Veľmi pekný rodinný dom v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Záhradnícka | 300 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj exkluzívny rodinný dom s nadštandardným vybav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

769,000 € 2563 €/m²

člen NARKS

Rezervované. Rodinný dom v obci Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Záleská | 66 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj menší samostatne stojaci rodinný dom na Záles

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

264,900 € 4014 €/m²

člen NARKS

Dom s krásnym, veľkým pozemkom 1216m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Poľovnícka | 163 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza na Poľovníckej ul. v Iv

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

289,000 € 1773 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

RIVERS | Rodinný dom v obľúbenej lokalite Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Puškinova | 442.98 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj trojpodlažný, renovovaný rodinný dom v

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

649,000 € 1465 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RADO | 2-izbový INVESTIČNÝ BYT | Dubová alej - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákova | 46.39 m²

Zháňate byt, ktorý Vám okamžite po kúpe začne prinášať zisk ? Už nemusíte hľadať ! RADO Reali

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3903 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný bezbariérový rodinný dom v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Sadová | 103 m²

Ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom situovaný v obľúbenej lokalite Ivanka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

474,000 € 4602 €/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 300m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | 600 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky SKLADOVÝC

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

4,350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 370m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | 370 m²

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

3,330 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ: NOVOSTAVBA bez kompromisov | samostatný 4i dom s garážou | Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 141 m²

Bývanie pri Bratislave, pripravené na okamžité nasťahovanie. Jedna z mála novostavieb v pôvodne

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

429,000 € 3043 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IVANKA PRI DUNAJI, stavebný pozemok 447 m2 s vydaným SP, pôvodná časť

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Ivanak pri Dunaji | 447 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj, rovinatý stavebný pozemok vo výhodnej l

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

215,000 € 481 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 695 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ivanka pri Dunaji v zastavane

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 272 €/m²

5 - izbový rodinný dom - 168 m², na pozemku 223 m², Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 168 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 5 - izbový rodinný dom - 168 m², na pozemku 223 m², I

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

344,000 € 2048 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbovy byt v novostavbe v okoli do 20 km od Bratislavy.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji - NOVOSTAVBA

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Knap, kontakt: 0918 484 195, nehnuteľnosť s ID: SS-727

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 € 2097 €/m²

Nová atratívna cena. Investičná príležitosť. Pozemok neďaleko jazera.

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Hviezdoslavova | 7,000 m²

Kľúč RK: Nová, nižšia cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok neďaleko jazera v Ivanke pri Dunaji

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladovo-kancelársky, príp. obchodný priestor a kancelárie v areáli.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Nádražná | 480 m²

Ponúkame na prenájom skladovo - obchodné priestory na Nádražnej ul., v Ivanke pri Dunaji. Ide

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

2,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Veľkometrážny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Ivanka pri Dunaji

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 635 m²

Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Upresniť hľadanie