Rodinný dom s dvojgarážou, saunou a veľkou záhradou

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Nová | 270 m²

Priestranný rodinný dom na prenájom – Ivanka pri Dunaji Na prenájom ponúkame komfortný rodinný

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na prenájom Ivanka pri Dunaji

2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

OCCAM | Moderné bývanie v projekte Aurora Residence – priestranný 3i byt

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Hroznová | 78.74 m²

Occam New Home ponúka na predaj moderný 3i byt v rezidenčnom projekte Aurora Residence v Ivanke

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

279,724 € 3553 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa na Dlhej ulici v obc

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 289 €/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 2 000 do 5 000 m2 v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu, ktorá sa nachádza v severnej okrajovej časti Bratislavy, pr

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom na predaj v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 168 m²

CENTRAL ESTATES/ Kompletne zrekonštruovaný 5- izbový rodinný dom na predaj v Ivanke pri Dunaji

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

333,000 € 1982 €/m²

XXL Reality - PRENÁJOM – 3 IZB. BYT – IVANKA PRI DUNAJI - ŠTEFÁNIKOVA UL.

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Štefánikova | 115 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt na Štefánikovej ulici v obci Ivanka p

Publikované: 17.12.2020 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

**BEZ PROVÍZIE**ČISTO NOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V RODINNOM DOME S LOGGIOU**

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Pekná | 90 m²

Ponúkame na prenájom ešte NEOBÝVANÝ 3-izbový byt v rodinnom dome so SAMOSTATNÝM vchodom v TICHE

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

OCCAM | Moderný 3,5i byt s terasou, Ivanka pri Dunaji – bývanie aj investícia len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 84.61 m²

Occam New Home ponúka na predaj priestranný 3,5i byt s pracovňou v Ivanke pri Dunaji. Byt ponúk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

307,771 € 3638 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - veľký 2-izbový byt E.III.1 s terasou a s predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a záhradkou, v cene bytu pivničná kobka a štandard.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 4,252 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 49 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - priestranný 2-izbový bytz A.III.2 s balkónom, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.78 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3721 €/m²

PRENÁJOM: 4-izbový dom s predzáhradkou | 3x PARKOVANIE | 15 min. od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

4 izbový byt | Bernolákovská | 94 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 94 m², situovaný v zabývanej čast

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

slnečný 2-izbový byt v obľúbenej obci Ivanka pri Dunaji, len pár minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 30 m²

TUreality pripravuje do ponuky slnečný 2-izbový byt v obľúbenej obci Ivanka pri Dunaji, len pár

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

139,990 € 4666 €/m²

slnečný 2-izbový byt v obci Ivanka pri Dunaji, mestská časť Farná

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 41 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v obci Ivanka pri Dunaji, mestská časť Farná T

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

150,000 € 3659 €/m²

Pozemok na predaj v krásnom prostredí malebnej obci Ivanka pri Dunaji kúsok od Bratislavy.

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Nezadaná | 5,820 m²

Ponúkame na predaj tento pekný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Ivanka pri Dunaji, ul. Štefáni

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

55 €/m2 55 €/m2

RD 4 izbový na rekonštrukciu na veľkorysom pozemku, Ivanka

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 108 m²

Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka 4-izbový rodinný dom situovaný v pôvodnej, etablov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Reprezentatívny rodinný dom s bazénom v prestížnej časti Ivanky pri Dunaji – koniec slepej ulice

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Lipová | 300 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Ivanky pri Dunaji, charakteristi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Info v RK

PREDAJ 4-izbový rodinný dom s garážou, terasou a pivnicou v Centre obce Ivanka pri Dunaji,

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Záleská | 180 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu, situovaný vo vyhľadávane

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

255,000 € 1417 €/m²

Luxusný 4 iz. rodinný dom s bazénom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Sládkovičova | 142 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 4-izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Nehn

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

585,000 € 4120 €/m²

Ivanka pri Dunaji - Obytná zóna Dombale I / Dubová alej – pozemky na predaj

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 1 m²

Ponúkame z poverenia vlastníkov viaceré pozemky v obytnej zóne Dombale I. Ceny 315/m2 až 350/m2

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Info v RK

Tri stavebné pozemky vedľa seba – investičná príležitosť – výmera spolu 2455m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 2,455 m²

Tri stavebné pozemky vedľa seba v obytnej zóne Dombale I. Výmera spolu 2455m2. V obytnej zóne

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

343 €/m2 343 €/m2

Stavebný pozemok – obytná zóna Dombale I – výmera 879 m2, šírka 27,4 m

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 879 m²

Na predaj stavebný pozemok - výmera 879 m2 a šírka 27,4 m. V obytnej zóne Dombale I sú vybudov

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

Využite príležitosť - dva krásne stavebné pozemky vedľa seba - výmera spolu 1358 m2 a šírka spolu 49,2 m

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 1,358 m²

Na predaj dva stavebné pozemky vedľa seba. Každý z nich má výmeru 679m2 a šírku 24,6m. Pozemky

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

Atraktívny, slnečný stavebný pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu.