Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

3I DOM S PODKROVÍM V CENTRE OBCE VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Farnianska | 68.6 m²

alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

145,000 € 2114 €/m²

6-izbový rodinný dom s hosťovským bytom v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 200 m²

6 izbový rodinný dom | samostatný 1 izbový byt | centrum Ivanky pri Dunaji Hľadáte dom, ktorý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

499,000 € 2495 €/m²

Hľadám 3 izbový byt v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Ivanke pri Dunaji. SÚRNE, klient má hotovosť.

Publikované: 25.04.2019 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 €

TOP!!! PREDAJ 2PODLAŽNÉHO ROD. DOMU SO ZÁHRADOU V IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 240 m²

Váš nový príbeh začína tu Predstavte si ráno s kávou na vlastnom dvore, pokojné víkendy v záhr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

1 € 0 €/m²

Mezonetový 4-izbový byt v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

4 izbový byt | Štefánikova | 97 m²

Ponúkame na prenájom mezonetový 4-izbový byt na Štefánikovej ulici v centre Ivanky pri Dunaji (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

999 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4 izbový RD-128 m2 S TEP. ČERPADLOM, POZEMOK 405m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu PRIESTRANNÉHO 2 podlažného rodinného domu

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

340,000 € 2656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový byt so záhradou a veľkou terasou v rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji - VIDEO

Reality Ivanka pri Dunaji

4 izbový byt | 297 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt situovaný na prízemí rodi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

315,000 € 1061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SUPER CENA - 4-izbový byt so záhradou a veľkou terasou v rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji - VIDEO

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 297 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

315,000 € 1061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

zaujímavý, viacúčelový rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,900 € 1134 €/m²

RODINNÝ DOM V CENTRE IVÁNKY PRI DUNAJI- FARNIANSKA UL. (POZEMOK 416M2)

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Farnianska | 150 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v centre Ivánky pri Dunaji na Farnianskej ulici. Pozem

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

330,000 € 2200 €/m²

Stavebný pozemok na Orechovej ul. v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 560 m²

Stavebný pozemok na Orechovej ul. v Ivanke pri Dunaji. Rovinatý oplotený stavebný pozemok v oso

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

250,000 € 446 €/m²

BABONY TRE I Moderný byt s veľkou terasou v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 64 m²

Realitná kancelária BABONY TRE Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a krásne presvetlený 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

MODERNÝ 5 IZB.ROD.DOM S KRÁSNYM POZEMKOM A GARÁŽOU - RÉVOVÁ, IVANKA PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Révová | 216.5 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s vynikajúcim pozemkom v krásnom tichom prostredí v Ivanke pri

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

586,000 € 2707 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny nový 2-izbový byt v novostavbe v Ivanke Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 2-izbový byt s nadštandardnou výmerou 56 m², situova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok - ul.Orechová, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji s celkovou výmerou 560

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

250,000 € 446 €/m²

Stavebný pozemok 560 m² | všetky siete | hotová ulica – Ivanka pri Dunaji, Farná

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 560 m²

Stavebný pozemok vo vybavenej lokalite v okolí Bratislavy, Farná (časť Ivanky pri Dunaji) ponúk

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

255,000 € 455 €/m²

Skladovo-výrobný priestor na prenájom - 440 m2, Poľovnícka ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Poľovnícka | 440 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobný priestor o výmere 440 m2, v uzavretom areáli na Poľovníck

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

3.33 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestor s administratívnym zázemím na prenájom - 400 m2, Poľovnícka ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Poľovnícka | 400 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný skladovo-výrobný priestor s administratívnym zázemímo výme

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

4.16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Ivanka pri Dunaji

Priestor pre sklad | Poľovnícka | 440 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

3.33 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie s umývadlom na prenájom - od 13 m2, Nádražná ul.

Reality Ivanka pri Dunaji

Kancelárie, administratívne priestory | Nádražná | 13 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych výmerách už od 13 m², situované v 3-podlaž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ivanka pri Dunaji

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený jednoizbový byt s balkónom v obci Ivanka pri Dunaji na prenájom !

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 30 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený jednoizbo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

580 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Ivánka pri Dunaji, lokalita Dombale I - 684 m2, cena vrátane sietí

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Dombale | 684 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu Rodinného domu v lokalite Dombale I., Ivanka pri Du

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

252,000 € 368 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Reality v Martine (736)
Upresniť hľadanie